Wadim Tyszkiewicz nie ma litości dla TVP! “Będę robił wszystko co w mojej mocy, żeby ci podli ludzie ponieśli za swoje niegodziwości adekwatną odpowiedzialność”

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych wybuchły ogromne zamieszki zwolenników Donalda Trumpa. Wtargnęli oni do Kapitolu w Waszyngtonie, gdzie Joe Biden miał oficjalnie zostać uznany, jako zwycięzca wyborów w USA. W wyniku zamieszek życie straciły 4 osoby, w tym postrzelona kobieta, o której informowaliśmy wczoraj. Zachowanie demonstrantów postanowiło skomentować TVP Info, które porównało je do polskiej opozycji.

“#USA Zamieszki na Kapitolu. Część demonstrantów zaczęła zachowywać się na sali obrad jak polska opozycja” – napisano na oficjalnym profilu na Twitterze stacji. Wpis wywołał ogromne oburzenie. W krótką chwilę pojawiło się pod nim tysiąc komentarzy. Na Facebooku odniósł się do niego Wadim Tyszkiewicz. Mam nadzieję, że ci podli ludzie, szczujący Polaków przeciw Polakom, stojący za tymi niegodziwościami pogrążającymi nasz kraj, zapłacą kiedyś za to odpowiedni rachunek. Jest gdzieś granica pospolitego chamstwa, prymitywizmu, ale i zwykłej ludzkiej godności, którym tym ludziom brakuje. Będą chodzili z piętnem hańby do końca życia. Panie Kurski, pani Holecka, nie będzie zmiłuj – rozpoczął.

Ci ludzie godności nie mają. To taki sam “motłoch” (przepraszam za wyrażenie, ale inaczej się nie da) jak ta dzicz atakująca Kapitol. Porównywanie tego co wydarzyło się na Kapitolu, do protestów w Polsce, jest zwykłym, pospolitym chamstwem.
Ja mogę tylko powiedzieć za siebie:
ja tym ludziom łamiącym w Polsce prawo, nadużywającym władzy, służącym ślepo złej sprawie, nie daruję i będę robił wszystko co w mojej mocy, żeby ci podli ludzie ponieśli za swoje niegodziwości adekwatną odpowiedzialność.
P.S. I niech mi nikt nie pisze, co robiła PO i jak odpuściła przestępcom, którzy dzisiaj zasiadają w ministerialnych ławach
Ja mówię za siebie- nie odpuszczę – zakończył.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/wadimnowasol, twitter.com/tvp_info
Foto: YouTube.com Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota screen