Statysta na “Sylwestrze marzeń” TVP opisuje, co się działo za kulisami. Aż ciężko uwierzyć w jego słowa!

Tegoroczny sylwester był specyficzny ze względu na wciąż panującą pandemię spowodowaną koronawirusem. Poskutkowało to wprowadzeniem przez rząd obostrzeń, takich jak limit osób w jednym pomieszczeniu czy zakaz przemieszczania się w noc sylwestrową od godziny 19 do 6. Pomimo tego, TVP postanowiło wyprawić imprezę sylwestrową dla swoich odbiorców. Co zaskakujące, na widowni zasiedli ludzie, którym Telewizja Polska za udział płaciła 500 złotych.

Z portalem “plotek.pl” skontaktował się jeden ze statystów biorących udział we wspomnianej imprezie. Według jego doniesień na planie panował totalny chaos. “Bliżej wyjazdu wszystko zaczęło przypominać dezorganizację. Ludzie zostali porozsadzani po autokarach. Ładowali nas jak bydło. (…) Niejedna osoba na miejsce dojechała pod wpływem alkoholu. To właśnie przez nich czekaliśmy na wejście na teren amfiteatru ponad 2 godziny, bo nie było odpowiednich dokumentów. Nikt nawet nie mógł skorzystać z toalety, bo jedyne znajdowały się na obiekcie” – mówi.

[…] Kiedy już przeszliśmy przez bramki, pozostało niewiele czasu na obiecany ciepły posiłek. Tylko czy był on na pewno ciepły? Został donoszony z „dołu“ po 10 – 15 porcji, więc kolejka się wydłużała i jedzenie chłodnego posiłku na zimnie nie sprawiało przyjemności. Obiecanych ciepłych napojów nie zobaczyliśmy. […] Na czas trwania koncertu każdy miał założyć oczywiście półprzyłbice, które zostały wcześniej rozdane. Nie wiem, jakim cudem również na obiekcie znalazły się osoby pijane i kto ich tam wpuścił albo chociaż, dlaczego organizator nie dopilnował, żeby nie piły. To była parodia, bo ludzie pomimo kontroli na bramkach, która była dość długa i tak wnieśli alkohol i pili go po toaletach, jak udało im się do nich wyjść. Część z nich zostało usuniętych z obiektu i pozostawionych samych sobie. Nikt nawet nie pokusił się o odprowadzenie ich do autokaru i zapewnienie im minimalnego bezpieczeństwa” – dodaje.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info
Źródło: plotek.pl