TVP się doigrało. Internauci stanęli w obronie Piasecznego i grożą telewizji!

Kilka dni temu sieć obiegło wideo, które podczas 50. urodzin Andrzeja Piasecznego nagrał i opublikował w sieci inny wokalista i uczestnik imprezy, Nergal. “J***ć biedę. I bezrobocie. J***ć PiS i Konfederację i wszystkich tam – k***a, co tego” – powiedział popularny “Piasek”. Wielu Polaków obawiało się zwolnienia artysty z piastowanego stanowiska. Wydźwięk tym obawom dali w mediach społecznościowych Polacy śledzący program “The Voice Senior”, którego jest jurorem. Wielu internautów pod jednym z wpisów na Facebook’owej stronie programu, zagroziło, że prawdopodobnie zrezygnowałoby z oglądania, gdyby “Piasek” został wyrzucony.

Myślę, że jeśli tvp nie chce stracić oglądalności to musi zachować sklad jurorów taki jaki jest obecnie. Nie ukrywajmy, że właśnie takie wyniki mają dzięki jurorom. To właśnie dla nich oglądamy często ten program , oczywiscie nie umniejszając nic wykonawcom, bo tym również należy się szacunek i aplauz” – napisała jedna z nich. “Jak wyrzuca Andrzeja, to bedzie mega strata dla programu. To profesjonalista!!“, “Seniorzy czarują nas swoimi wykonaniami i pokazują pięknie jak można żyć z radością i pasją. Z drugiej strony czym byłby ten program bez najlepszego trenera Andrzeja Piasecznego to on ratuje ten program jeśli chodzi o skład trenerski inaczej wiało by nudą. A tak jego wypowiedzi poczucie humoru jak i momenty wzruszeń robią oglądalność” czy “Bez Andrzeja to szkoda czasu antenowego, kto to będzie wtedy oglądał….” – dodają kolejni.

TVP, w której artysta od wielu lat jest zatrudniony, pracując jako juror przy programach “The Voice Of Poland” oraz “The Voice Senior” zareagowała na zaistniałą sytuację. Telewizja zaskoczyła jednak i wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że piosenkarz nie zostanie zwolniony w obecnym sezonie, ale zapowiada mocniejsze śledzenie życia prywatnego gwiazd ich programów i będzie brała pod uwagę ich poczynania przy wyborze do następnych edycji. Nie wiadomo więc, jak losy Piasecznego się potoczą, a jego udział w kolejnej odsłonie popularnego talent-show stoi pod znakiem zapytania.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/thevoiceseniortvp
Źródło: plotek.pl, facebook.com/thevoiceseniortvp, o2.pl