Prezes PiS: “Zło atakuje nasz kraj”. Riposta płk Mazguły zwali Kaczyńskiego z nóg!

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, a zarazem wiceprezes Rady Ministrów, Jarosław Kaczyński przemówił na sobotniej mszy świętej dzień przed 8. rocznicą śmierci swojej matki Jadwigi Kaczyńskiej. “Zło atakuje nasz kraj, nasz naród i instytucję, która jest centrum naszej tożsamości, czyli Kościół katolicki. Po raz pierwszy przemawiam wewnątrz kościoła, bo tam na zewnątrz stoją ci, którzy walczą w najgorszej sprawie i chcą go zniszczyć” – mówił. Obszernym wpisem zareagował na te słowa pułkownik Adam Mazguła.

Zło atakuje Kaczyńskiego — skarży się on w politycznym wystąpieniu spod ołtarza kościoła w Starachowicach. Szczucie z kościoła to specjalność Kaczyńskiego, bo walkę Polaków z PiS-em chce uczynić tożsamą z walką z kościołem, narodem i polskością.
Ze zdumieniem odnotowuję, że ten układ podoba się też biskupim miłośnikom tej władzy, bo otrzymują za to miliony złotych nigdzie nierozliczanych środków publicznych.
Zło atakuje, powtarzał Kaczyński wielokrotnie i tu się z nim zgadzam.
Zło, czyli Kaczyński atakuje. Zło, czyli PiS atakuje. Zło, czyli antykatoliccy biskupi-mitomani atakują i narzucają Polakom swoje fobie, podziały, nienawiść, izolację międzynarodową i barbarzyństwo. Zło, czyli mafijny reżim „rasy panów” i wypaczeń religijnych. Zło atakuje z kościoła. Zło bezkarne, przestępcze, schowane za rodzinną tragedią, przekute propagandowo w ludzkie współczucie i siłę zemsty, patologii i prawa do oskarżania. Zło to Kaczyński, bałaganiarz, flejtuch, bolszewicki wytwór cwaniaka, którego psychopatyczny charakter pozwala odwracać znaczenie pojęć, a umiłowanie kłamstwa pozwala mu żyć w alternatywnych świecie poszukiwania prawdy, „wyspy wolności”, gdzie „czarne jest białe”. Po raz kolejny prywatne, rodzinne emocje Jarosława Kaczyńskiego związane tym razem z matką, stają się politycznym oskarżeniem Polaków, wzbudzając zdumienie i sprzeciw wobec wylewanego jadu narodowego wydobywanego z moralnego dna
” – czytamy na Facebooku pułkownika.

A wszystko to wylewa się z kościoła, który korzysta ze średniowiecznej zasłony prawnej swoich niecnych czynów za obrazą uczuć religijnych przez wszelkich krytyków ich postępowania. Kościoła, niby zaskoczonego protestami kobiet, bo zajmują się brudną polityką represji i wspierającego upadek moralny polityków PiS-u i swoich biskupów nienawiści.
Mam dla wszystkich ważną wiadomość. Kaczyński to nie Polska, to nie naród, a tym bardziej nie Kościół katolicki. To zwykły cynik, za którym schowali się inni wielcy tego wschodniego świata. Jestem przekonany, że zdecydowanie normalniej wyglądałaby Polska bez PiS-lidera Kaczyńskiego i Kościół bez tego fałszywego proroka
” – dodaje.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Janusz Jaskółka, facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/amazgula, wiadomosci.wp.pl