Kinga Rusin boleśnie dopiekła Pawłowicz na Facebooku! Gwiazda TVN nie wytrzymała po jej słowach o WOŚP i Owsiaku

Krystyna Pawłowicz kilka dni temu za pośrednictwem Twittera zaatakowała WOŚP i Jurka Owsiaka. 31 stycznia J.OWSIAK, przy wykorzystaniu dzieci,będzie zbierał pieniądze na swą UPOLITYCZNIONĄ LEWICOWĄ fundację. NIE DAJĘ na WOŚP,ani na J.OWSIAKA ! WSPIERAM dobroczynność CARITAS ! – napisała. Zareagować na jej słowa postanowiła Kinga Rusin. Brońmy WOŚP przed Pawłowicz i jej podobnymi! Krystyna Pawłowicz napluła na WOŚP i Jurka Owsiaka. Szczuje ludzi na człowieka-instytucję, który czyni dobro, co jej najwyraźniej nie w smak. Uderzając w WOŚP bezcześci nasze dobro narodowe- wieloletnią, wspólną, piękną inicjatywę milionów Polaków! Inicjatywę unikalną – czytamy na wstępie jej facebookowego wpisu.

Pawłowicz podpaliła już raz Polskę w październiku wydając, wraz z kolegami, „wyrok” „TK” skazujący kobiety na cierpienie rodzenia półmartwych, zdeformowanych płodów. To okrucieństwo doprowadziło do największych demonstracji ulicznych od czasu odzyskania wolnej Polski w 1989 r.
Ale widocznie jej mało.
Może przeszkadza jej to, że WOŚP zakopuje podziały, pozwala choć na chwilę zapomnieć o bratobójczej walce?
Sprzęt WOŚP realnie ratuje życie! Bez sprzętu WOŚP ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek oddział neonatologii i pediatrii. Przez 28 lat Polacy przekazali na sprzęt szpitalny dzięki WOŚP gigantyczną kwotę ponad MILIARDA złotych – trudno znaleźć w Polsce szpital bez sprzętu oznaczonego czerwonym serduszkiem. Dla przypomnienia, przez ostatnie cztery lata telewizja rządowa (TVP) dostała od PiS największą kwotę pomocy publicznej w historii – blisko 5 (!) MILIARDÓW złotych – Z NASZYCH PODATKÓW (czerpiąc dodatkowo gigantyczne zyski z komercyjnych reklam)! Pomyślmy, ile dobra zrobiłaby za takie kosmiczne pieniądze Wielka Orkiestra i jak mogłaby wyglądać dzięki temu niedoinwestowana polska służba zdrowia – kontynuuje.

WOŚP od lat skutecznie pomaga, działa jak szwajcarski zegarek, rozlicza się publicznie, robi otwarte przetargi.
Pawłowicz dzieli ludzi, których WOŚP na jeden dzień w roku łączy. W dniu Finału WOŚP Polacy, w kraju i zagranicą, stają sie innym narodem, chcą być razem i wspólnie dokonywać czegoś naprawdę dobrego. Każdy pomaga na miarę swoich możliwości. Ja też, oczywiście, jak co roku, wpłacę konkretną kwotę.
Dlatego apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli: #NieBądźPawłowicz! #WpłaćNaWOŚP!
#MocToDziałanie
Ps. Zdjęcie z dnia Finału WOŚP z zeszłego roku – zakończyła Rusin.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/kingarusin, twitter.com/KrystPawlowicz
Foto: YouTube.com JastrzabPost, Super Express screen