Płk Mazguła nie wytrzymał i uderza w PiS! “Niezwykle podła akcja szkalowania mnie publicznie”

Pułkownik Adam Mazguła za pośrednictwem swojego profilu na Facebook’u poinformował, że po serii blokad jego konto zostało odblokowane. Winę zrzucił na PiS, z którym nie ukrywa, że ma nie po drodze. “Właśnie zostałem odblokowany przez FB po serii kolejnych blokad moich kont. O co chodziło? Oficjalnie o krytykę postaw odczłowieczonych członków PiS. Ostatnio o zabójcę psów. To oficjalnie” – rozpoczął.

Jednak z pewnością nie o to chodzi. Moje posty, które odzwierciedlają poglądy wielu ludzi miały zasięg ponad 5 milionów miesięcznie i to tylko na jednej stronie osoby publicznej, bo tylko tam FB zlicza zasięgi. Po trzech z kolei blokadach w ciągu dwóch miesięcy zasięg spadł do 2 milionów. Ponadto, zostałem zablokowany na wszystkich związanych ze mną stronach, mimo że pretekst blokady odnosił się do jednej. To trudny do obrony argument świadczący o zorganizowanej akcji PiS-FB urzędników propagandowej władzy reżimu „rasy panów”. W tym samym czasie namnożyło się fałszywych kont z moim nazwiskiem i imieniem, zdjęciami i faktami z mojego życia, które wyłudzają dane osobowe i obiecują pieniądze ode mnie, za jakieś logowanie.
Niezwykle podła akcja szkalowania mnie publicznie
” – kontynuuje.

Moje zgłoszenia tego faktu do FB nie odnoszą skutku, a prokuratura, do której zgłosiłem fakty podszywania się z zamiarem oszustwa finansowego, szybko umorzyła sprawę, bo Facebook nie udostępnia, nawet im, danych oszustów.
Wniosek jest jeden. Pewnie robi to władza, jej służby, lub kancelaria Zbigniewa Ziobry, jak już publicznie to ujawniono i nikomu nie spadł włos z głowy. Tymczasem Facebook straszy mnie, że zablokuje całkowicie moje konta.
Blokujcie przestępcy, blokujcie. Od tego moje życie nie zależy, a podszywanie się pod moje nazwisko będących pod waszą opieką łajdaków zostało już ujawnione. Może to dobry moment przeniesienia się na inne portale społecznościowe? Napisałem w tej sprawie do samego szefa Facebookowej ferajny w USA. Zobaczymy, czy będzie odzew, bo jeśli można blokować Trumpa za szerzenie nienawiści, to może i Ziobrę, Kamińskiego, Morawieckiego, za promocję kłamstwa i walkę z Konstytucją można, a nie mnie, jeśli staram się to ujawniać. Pozdrawiam demokratyczną rodzinę ludzi przyzwoitych i żyjących w prawdzie. Nie wiem na jak długo, ale wracam. Z pewnością też, nie zmienię zdania i nie będę perfumował łajdactwa tej władzy i jej FB kooperantów
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/OKO.press
Źródło: facebook.com/amazgula