Dowbor skomentował odejście Rogalskiej z TVP. Jego wpis polubiły tysiące Polaków!

Marzena Rogalska pracowała w TVP 12 lat. Była jedną z osób, które najmocniej kojarzyły się z telewizją państwową. Kilka dni temu poinformowała na swoim Instagramie, że jej czas w programach TVP dobiegł końca i postanowiła zrezygnować z pracy w nich. Jak stwierdziła, decyzję taką podjęła po 10 lutego 2021 roku. Przypomnijmy, to wtedy odbyły się protesty największych polskich mediów przeciwko wprowadzeniu przez PiS podatku od reklam.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa” – napisała.

Pomimo swoich obaw otrzymała ogromne wsparcie zarówno internautów, jak i kolegów po fachu. “Marzena!!! Ty już wiesz… Nie będę się publicznie uzewnętrzniał, ale dla mnie jesteś bohaterką!!! Wiem jak trudna musiała to być dla Ciebie decyzja” – napisał Maciej Dowbor, zbierajać przy tym niemal 2 tysiące polubień. “Marzena! Dasz radę gdziekolwiek będziesz! Trzymam kciuki z całych sił! 😍😍😍😍” – dodała Małgorzata Kożuchowska. “Moja Kochana❤️ Do odważnych świat należy! Wiem co mówię! Najważniejsze, w zgodzie z sobą ! ❤️❤️❤️Przytulam najmocniej jak potrafię🔥” – pisze Joanna Koroniewska.

Czytaj dalej

Foto: instagram.com/marzena_rogalska, instagram.com/maciej_dowbor
Źródło: polityczek.pl, instagram.com/marzena_rogalska