Frustracja płk Mazguły sięgnęła zenitu. Jego wpis miażdżący PiS ekspresowo obiega internet!

Jesteśmy niewolnikami złodziei. Im więcej Obajtków i Banasiów, świętych: Mateusza i Łukasza, tym bardziej jaskrawo widać nie tylko bezkarną korupcję władzy, ale jej przestępczą organizację!” – rozpoczął pułkownik Adam Mazguła. Udostępnił on za pośrednictwem swojego Facebooka obszerny wpis, w którym poddaje w wątpliwość kierunek, w który zmierza Polska pod przewodnictwem Prawa i Sprawiedliwości. Resztę wpisu, który w 2 godziny zebrał już ponad tysiąc polubień, można przeczytać poniżej.

Czym więcej Zjednoczonej Prawicy, tym więcej kłamstw, oszustw, agresywnej propagandy, zawłaszczania państwa i bezkarności.
Czym więcej Episkopatu w życiu Polaków, tym więcej modlitw o „ojczyznę dojną”, więcej nienawiści, agresji, pedofilii, upadku moralnego i faszyzmu.
Czym więcej PiS-u, tym więcej podziałów społecznych, chamstwa, draństwa i nacjonalizmu.
Czym więcej dudo-śniadków, tym mniej solidarności.
Czym więcej w narodzie tematów tabu, zabobonów, braku dyskusji i edukacji, tym więcej patologii społecznej, agresji światopoglądowej i promocji bezkarnych przestępców, nawet takich, którzy krzywdzą niewinne polskie dzieci!
” – czytamy.

Czy ktoś wie, dokąd J. Kaczyński prowadzi nasz kraj?
Wiadomo tylko, że po szczęście i władzę swojej „rasy panów” na „wyspie szczęśliwości”, na której jest „prawdziwa demokracja”, „czarne jest białe” a prawdy się nie znajdzie, bo Jarek minął się z nią już parę lat temu.
Kaczyński dawno ogłosił, że „zwyciężyliśmy, ale póki nie zwyciężymy, to walczymy” (cytaty: Jarosław Kaczyński).
Dlatego będzie przekupywał wyborców kolejnymi bonusami finansowymi, kosztem nowych podatków i unijnych pieniędzy na odbudowę po pandemii i będzie trwał, budując nową tępą i nieprzyzwoicie bogatą elitę właścicieli kraju. Wszystko to z dala od wartości podstawowych Unii Europejskiej i w zamkniętej enklawie zamordyzmu katolickiego i nacjonalizmu.
Czy ktoś zna inny program niby osławiony i jedynie słuszny, zjednoczonych parafialnych nieuków, złodziei i pedofilii?
Mam wrażenie, że to marsz w nieznane, w odosobnienie, w zadłużenie, a więc w uzależnienie od bezkarnej władzy i niestety głęboko wstecz we współczesne niewolnictwo
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Fakty RMF FM
Źródło: Adam Mazguła