Płk Mazguła nie wytrzymał! Zaorał byłego polityka PiS, który ciągnął psa przywiązanego do samochodu

Kilka dni temu w mediach gruchnęła wiadomość o karygodnym czynie byłego senatora Prawa i Sprawiedliwości, Waldemara B. Prokuratura Rejonowa w Kościerzynie oskarżyła go o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Miał on ciągnąć za swoim samochodem przywiązanego do haka psa, którego ciało znaleziono następnie w jego posiadłości. Nerwy puściły pułkownikowi Adamowi Mazgule, który za pośrednictwem swojego profilu na Facebook’u postanowił w ostrych słowach uderzyć w Waldemara B. Nie omieszkał wbić szpili całemu Prawu i Sprawiedliwości.

Kogo jeszcze dziwi, że PiS chce przemocy w rodzinie i bezwzględnej dominacji samczej „rasy panów”?
Przemoc zwyrodnialców pokazuje postawa protegowanego Beaty Szydło, Beaty Kempy i samego Jarosława Kaczyńskiego, byłego senatora PiS-u Waldemara B.
Głośno było o przemocy domowej tego bezwzględnego i bezkarnego psychopaty, a teraz mamy znęcanie się nad psem. Zamordował go ze szczególnym okrucieństwem, poprzez ciągnienie przywiązanego za samochodem. Straszna śmierć, obdzieranego na asfalcie ze skóry i duszonego psa.
Odruch wymiotny pojawia się, gdy uświadomimy sobie, że ten psychol pracuje w ministerstwie rolnictwa. Takim kacykom PiS powierza prowadzenie szkoleń na temat dobrostanu zwierząt.
Gratuluję Jarosławie Kaczyński!
” – pisze emerytowany pułkownik.

To naprawdę wysoki specjalista od dobrostanu zwierząt.
PiS nawykowo zatrudnia przestępców, nieuków, prostaków i chamów oraz ich rodziny na najwyższych stanowiskach w państwie i wielu parafian to już nawet nie zaskakuje. Niewielu dziwi minister przestępca, zdrajca wiceprezes partii rządzącej, złodziej-prezes spółki skarbu państwa, premier kłamca i mitoman, oszust – d***l w pałacu, ale morderca psa zwyrodnialca w ministerstwie od zwierząt, tego jeszcze nie było.
Jednak bezkarny PiS-bandytyzm kwitnie. Mam nadzieję, że w tym przypadku prokuratura jednak ruszy swoje prawicowe tyłki i nie pozwoli na bezkarność upadającego człowieczeństwa z wpływami w partii Kaczyńskiego
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/koscierzyna24 Info
Źródło: Adam Mazguła