Płk Mazguła nie wytrzymał i boleśnie uderzył w TK. “Zamach na demokrację i konstytucję w naszym kraju”

Wczoraj przed Trybunałem Konstytucyjnym rozpoczęła się rozprawa dotycząca kadencji Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara. Pomimo jego wcześniejszych wniosków o odsunięcie od orzekania Julii Przyłębskiej czy Stanisława Piotrowicza, zostały one odrzucone. Skład sędziowski oprócz Adama Bodnara przesłuchał w poniedziałek również posła Marka Asta czy Arkadiusza Mularczyka. TK ma ustalić, czy przedłużenie pięcioletniej kadencji RPO jest zgodne z konstytucją. Głos na temat wspomnianych wydarzeń zabrał za pośrednictwem Facebook’a emerytowany pułkownik Adam Mazguła.

Totalitaryzm PiS-towarzyszy
Nielegalna prezeska pseudo trybunału, komunistyczny prokurator i były poseł PiS przesłuchali Rzecznika Praw Obywatelskich, w związku z bezczelnym jego przybyciem i tytułowaniem się jako Rzecznik.
Prokurator i oprawca stanu wojennego, który jest dowodem Andrzeja Dudy, że komuniści w sądownictwie mają się dobrze, przesłuchiwał Rzecznika Praw Obywatelskich.
Co za parodia prawa?
Polityczny podnóżek TK (totalnego kaczyzmu) zachowywał się tak, jakby miał przed sobą sprawcę jakiegoś strasznego przestępstwa. Rozliczał go z tego, że Kaczyński nie potrafi, lub nie chce powołać normalnego niezależnego prawnika na urząd RPO i postanowił zniszczyć, znowu bezprawnie, demokratyczny i konstytucyjny urząd obywatelski.
Do rangi symbolu urasta to przesłuchanie wybitnego prawnika przez sławnego przestępcę rujnowania i upartyjniania prawa w Polsce
” – pisze pułkownik.

To kolejny zamach na demokrację i konstytucję w naszym kraju.
Zostało tylko ogłosić „wyrok” TK (towarzyszy kanalii) i PiS będzie mógł na stanowisku dla obywateli umieścić rzecznika partii i kościoła.
Jeśli są tacy, którzy nie widzą tej totalitarnej partyjno-religijnej okupacji Polaków, to znaczy, że naród ociemniał zupełnie. Wojownicy naszej wolności leżą w grobach dla bohaterów albo jest ich nieistotnie mało i to pogardliwie pokłóconych, przez to niezdolnych do wspólnej walki ze złem.
W tym samym czasie PiS zawłaszczył wszystko. Uzależnił od siebie wszystkie instytucje demokratycznego państwa, a nawet wybory i nawet istnienie innych partii niż ich. Łączą się z przeciwnikami Unii Europejskiej i podporządkowują reżimowi Putina.
Tymczasem, aby stracić wolność, wystarczy, że ludzie przyzwoici nic nie będą robić.
Pozostał nam wstyd, że taka paranoiczna banda PiS-owskich chamów okupuje bezkarnie nasz kraj, a my na to pozwalamy
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Music fm News
Źródło: Adam Mazguła, wydarzenia.interia.pl