Płk Mazguła nie wytrzymał po wyroku TK w sprawie Bodnara. Jego wpis podbija sieć!

W poniedziałek w Trybunale Konstytucyjnym rozpoczęła się kilkudniowa rozprawa dotycząca kadencji Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara. Dziś rano Julia Przyłębska ogłosiła wyrok w tej sprawie. Przepis, na mocy którego Adam Bodnar pełni swoją funkcję do czasu powołania następcy, jest niezgodny z konstytucją – oznajmiono. Tym samym Bodnar ma trzy miesiące na ustąpienie ze stanowiska RPO. Głos na ten temat zabrał pułkownik Adam Mazguła. Ten, jak zawsze w swoich wpisach, nie gryzł się w język i powiedział publicznie, co sądzi o wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Towarzyszka Kucharka (TK)
dokonała zamachu na Konstytucję RP.
Wszystko zgodnie z okupacyjnym planem PiS i zasadą, że “czym gorzej dla obywateli, tym lepiej dla PiS”.
Upadek Polski trwa.
Obywatele nie będą mieli swojego rzecznika, bo wybitny Adam Bodnar był za dobry w pełnieniu swojej funkcji i obronie obywateli przed zamordyzmem władców.
Towarzysz Kaczyński (TK) świętuje swoje bezkarne niszczenie Polski. Właśnie układa się z Węgrami i włoskim miłośnikami Putina oraz zapowiada walkę z Unią Europejską
– czytamy.

Obywatele Polscy skazani są na łaskę i niełaskę brudnej flei narodowej z rozpiętym rozporkiem.
Teraz już partyjna milicja może bezkarnie tłuc, bandyta generalny zamykać, Kurski pluć, Terlecki kpić, Obajtek oszukiwać, Czarnecki kraść…
Pozostali niszczyć Polskę, sprowadzać pociągi ze światowymi odpadami, wyrzynać lasy i puszcze, zatruwać powietrze i zgodnie z przykazaniem biskupów “czynić sobie ziemię poddaną”.
A ty popieraj, głosuj, dumny bądź jak paw, krzycząc radośnie – “Jarosław, ty nam Polskę zbaw”
– zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News, facebook.com/amazgula
Źródło: Adam Mazguła