Wściekły pułkownik komentuje aferę związaną z Czarneckim. Totalnie zmiażdżył europosła PiS!

Kilka dni temu głośno zrobiło się nt. afery związanej z Ryszardem Czarneckim. Według informacji, które pojawiły się w mediach, unijni kontrolerzy nakryli go na nieprawidłowym rozliczaniu kosztów wyjazdów służbowych. Nieoficjalnie mówi się o kwocie 100 tys. euro. Sprawę skomentował emerytowany pułkownik Adam Mazguła, który na europośle Prawa i Sprawiedliwości nie pozostawił suchej nitki.

Znany europejski PiS-złodziej nie siedzi w areszcie 9 miesięcy, bez możliwości kontaktu z rodziną, nawet telefonicznego.
PiS-prokuratura się go nie czepia, koledzy darzą szacunkiem, a dziennikarze zapraszają do programów i liczą się ze zdaniem oszusta międzynarodowego.
Tymczasem, jak donosi prasa, urzędnicy UE są na tropie kolejnych złodziejstw bohatera PiS-u Ryszarda Czarneckiego ps. “Obatel”.
Czy istnieje gdzieś bardziej bezczelny i jawny (no może jeszcze O’bajtek) bezkarny bandzior oficjalny, korzystający ze swojej wolności, a nawet uprawnień szczególnych?
To przykład upadku moralnego całej partii rządzącej, która toleruje i wspiera całe tabuny swoich przestępców. Jednak tylko swoich – pisze Mazguła na Facebooku.

Inni, wystarczy, że wyjdą na ulicę, prezentując swoje poglądy, albo składają wieniec pod PiS-pomnikiem i już jest policja i prokurator z kodeksami karnym i wykroczeń.
Przypomnę, że zgodnie z Konstytucją RP, WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI WOBEC PRAWA.
To następny dowód, że Konstytucja RP nie obowiązuje PiS-u, a tym bardziej PiS-prokuratury czy PiS-policji.
Widać, że są jeszcze nadrówni. Wystarczy mieć przestępczą legitymację partyjną PiS lub innej partii Zjednoczonej Prawicy.
Nigdy nie przypuszczałem, że kiedyś gangsterzy zorganizują się w partie i będą rządzić Polską.
Adam Mazguła – zakończył.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/amazgula
Foto: YouTube.com Telewizja Opolskie, Wirtualna Polska screen