Płk Mazguła surowo o Macierewiczu. “Udaje niezrównoważonego mitomana…”

10 kwietnia odbyła się rocznica katastrofy smoleńskiej. Jak co roku, okres ten łączy się ze wzmożoną uwagą skierowaną na wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości, Antoniego Macierewicza. To właśnie on został przewodniczącym zorganizowanego przez parlamentarzystów PiS zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku. TVP1 opublikowało w 11. rocznicę tragedii film Macierewicza “Lot nad smoleńskim gniazdem”, który miał przedstawiać prawdziwą wersję wydarzeń, według której do wypadku przyczyniły się wybuchy na pokładzie samolotu.

Emerytowany pułkownik Adam Mazguła postanowił wypowiedzieć się w swoim stylu na temat działań podejmowanych przez Macierewicza w tym temacie. Nie ukrywał swojej frustracji. “Wszystkie demokratyczne kraje odsyłają agentów Putina. Powodem jest rozpychanie się łokciami Rosji w świecie, aneksję Krymu, walki w Donbasie, ingerencje w wybory innych krajów, militarne zaangażowanie po stronie reżimów, otrucie i więzienie Nawalnego, szerzenie nienawiści, skłócanie i osłabianie narodów, … Zastanawiam się, kiedy do Putina odeślą Antoniego smoleńskiego” – pisze pułkownik na swoim profilu Facebook.

Agent, który wsławił się dewastacją armii, likwidacją polskiego wywiadu i kontrwywiadu oraz przekazaniem raportu do ambasady rosyjskiej ma biuro w MON z dostępem do tajnych informacji i łączności specjalnej, ochronę żandarmerii, limuzynę rządową i miliony na tajne operacje pod kryptonimem Komisja Smoleńska. Udaje niezrównoważonego mitomana, a jednak jest wpływowym wiceprzewodniczącym partii rujnującej Polskę. Jeśli tacy ludzie utrzymywani są na szczytach władzy, to pewnie cała ta ekipa PiS-gangsterów powinna być odesłana do Putina?” – zakończył.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/amazgula, polityczek.pl
Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Janusz Jaskółka