9-latka mistrzowsko zaorała PiS. Nagrała piosenkę, która zebrała już ponad milion wyświetleń!

Od kilku dni w sieci coraz większy rozgłos zdobywa rapowa piosenka 9-letniej Nati D pt.” Kłamiecie jak umiecie”. Opowiada ona w niej, jakie są realia zdalnego nauczania. To jednak nie wszystko. Młoda artystka bez skrupułów uderza w rząd Prawa i Sprawiedliwości wypunktowując wszelkie afery przez nich wywołane. W swoim teledysku zawarła m.in. popularną już zeszłoroczną wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego o wirusie w odwrocie czy też wypowiedź Łukasza Szumowskiego, który stwierdził swego czasu, że maseczki nie chronią przed wirusem.

Uznanie dla dzieciaków, nam nie brakuje wiary. Siedzimy rok na zdalnym, to gorsze jak wagary. Tam w rządzie oszaleli, zamknęli w pi*** szkoły. Tylko na dwa tygodnie, już minął rok matoły.[…] A skąd ja mam to wiedzieć, jak dzielą się ułamki, jak rozlać 0,7 na cztery puste szklanki. Mój stary jest w tym dobry siedzi na telefonie, spokojnie robi sprawdzian, znowu dostanę pionę.[…] Ta zdalna edukacja jest gorsza jak zaraza” – rapuje o zdalnym nauczaniu. Następnie postanowiła wbić szpilę Prawu i Sprawiedliwości jeszcze mocniej. Na teledysku ukazana zostaje przemowa premiera o wirusie w odwrocie.

Po chwili Nati kontynuuje, rapując wprost do polityków partii rządzącej. “Kłamiecie jak umiecie, już nie zmienię swego zdania i gó*** będzie z tego zdalnego nauczania. Padnijcie na kolana, to wersy, które niszczą. Musicie to przetrawić, depczecie naszą przyszłość.[…] Daj ludziom miskę ryżu to naród będzie zdrowy. Mateusz, oj Mateusz, ty farbowany lisie. To nie są moje słowa, tak w sieci mówił Zbyszek.[…] Nawijał też Szumowski, że maseczki nie chronią. Po chwili zmienił zdanie, że są jedyną bronią” – śpiewa Nati. Całą piosenkę można przesłuchać poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Nati D., flickr/Kancelaria Premiera
Źródło: youtube/Nati D.