Płk Mazguła zaorał Elżbietę Witek! “Ta bezczelna kobieta już się tak zmanierowała władzą…”

Emerytowany pułkownik Adam Mazguła nierzadko posługując się swoim profilem na Facebook’u wbija szpile politykom Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem ostrym wpisem oberwała marszałek Elżbieta Witek. “Nie ma zgromadzeń z państwie „ładu”. Laska marszałkowska człowieka z łupieżem niczym karabin maszynowy wyrzuciła z siebie z prędkością ok. 10 słów na sekundę, że Polakom nie jest potrzebne prawo do zgromadzeń spontanicznych i do zgromadzeń w ogóle” – rozpoczął.

Znana z braku połączenia języka z rozumem agresorka władzy porównała sytuację ograniczeń w Polsce do skandalicznego jej zdaniem zachowania się władzy w stosunku do obywateli w Niemczech. Powoływała się na wiedzę, że niemieccy żołnierzy patrolują ulice z bronią gotową do strzału, szkalują obywateli i podobne brednie wg standardów PiS-reżimu.
Problem jest w tym, że jako historyczka z wykształcenia kłamała jak wtedy, gdy czytała o zbrodni katyńskiej z przedwojennych książek.
Laska marszałkowska odmawia Polakom prawa do konstytucyjnych zgromadzeń, bo jak można protestować przeciwko ukochanej władzy parafian narodowych.
Ta bezczelna kobieta już się tak zmanierowała władzą, że swoje kłamstwa uważa za prawdę objawioną, a to przecież niepodważalny dowód na odlot intelektualny od podstawowych kryterium człowieka przyzwoitego żyjącego w prawdzie.
Jeśli myśli ukryte pod puszystymi włosami można przekazywać z taką prędkością jak karabin szybkostrzelny, to do kogo jest skierowana taka mowa? Chyba tylko do hałaśliwego grona fanów podłej zmiany i nowego bałaganu. Przecież taka szczekaczka partyjna potrzebna jest tylko do czytania uchwał w takim sejmie, który o niczym nie decyduje, bo partia wszystko ustaliła i chodzi o to, aby opozycja niczego nie zrozumiała i nie zdążyła zareagować na przekręty reżimowej władzy. Wtedy gawiedzi parafialnej PiS-media mają prawo zakomunikować, że to Sejm RP, a nie Kaczyński uchwalił im zbawienne życie w wiecznej PiS-szczęśliwości
” – czytamy.

Tymczasem PiS-władza ogłasza kilka razy dziennie konferencje transmitowane przez wszystkie media, aby ogłaszać, że wolność, prawa człowieka, niezależni sędziowie, Unia Europejska, Konstytucja RP, … nie są Polakom do niczego potrzebne, jeśli wszechobecna jak słońce PiS-partia oświeci ołtarz wszystkim modlący się o łaski, jeśli prawa będą już tylko dla członków rodzin reżimu.Swoją drogą, czy to normalne, że to z polskich statków powietrznych, które są terytorium Polski, służby specjalne reżimów wyprowadzają swoich przeciwników politycznych?
Tak daleko jesteśmy we współpracy z Putinem i Łukaszenką, że nasze samoloty to pole nieskrępowanych działań dla KGB?
Do czego to zmierza, wie ten, co ostatnio widział lub czytał relację z pogrzebu wysportowanego przeciwnika politycznego reżimu Witolda Aszurka, który został uwięziony na 5 lat i pobity, połamany, pozbawiony oczu i zamordowany w mordowni „ciepłego” przyjaciela PiS-u.
Dlatego nie ma mojej zgody na bezkarnych Kaczyńskiego, Macierewicza, Rydzyka, Błaszczaka, Ziobry, Witek i innych budowniczych narodowego polskiego reżimowego zła, którzy na wschodzie szukają inspiracji i pomysłów do rządzenia Polakami
” – zakończył pułkownik.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info, facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/amazgula