Wściekły pułkownik Mazguła zaatakował Terleckiego. Polityk PiS zagotuje się po jego słowach!

Od kilku dni na celowniku Polaków jest wicemarszałek Sejmu, Ryszard Terlecki. Wszystko za sprawą jego kontrowersyjnych słów, które skierował w stronę przebywającej w Polsce białoruskiej opozycjonistki, Swiatłany Cichanouskiej. Wpisy Terleckiego nie spodobały się pułkownikowi Adamowi Mazgule, który postanowił w ostrych słowach wygarnąć mu te skandaliczne zachowanie. Nazywa go wprost “chamem”.

Jaki parlament taki cham
Terlecki będzie odsyłał opozycję do Moskwy. Byli już tacy, co myśleli, że tak oczyszczą Polskę z opozycji, odsyłając ich na Łubiankę. Tak zamordowano 16 przywódców podziemnej Polski, a miliony Polaków zesłano na Sybir, gdzie większość straciła życie z zimna, głodu, katorżniczej pracy.
Terlecki ma takie możliwości?
Pewnie przez wujków Kaczyńskiego z KGB, aktywność Macierewicza, Rydzyka, szkolonego tam Błaszczaka, historię rodziny Morawieckiego, … i może odsyłać, jeśli tak twierdzi. Reżimy zawsze się wspierają i tu Terlecki się już ostatecznie odkrył.
Zaskoczyło mnie jednak zdziwienie Terleckiego, że opozycja nie uznaje ich organów państwa.
Facet, gdzie ty żyjesz? Nawet Państwowa Komisja Wyborcza składa się z twoich partyjnych PiS-przekrętów i mówisz o demokratycznych wyborach. Przecież nawet one w waszej wersji, to zabronione karnie przekupstwo wyborcze na wielką skalę i z zaangażowaniem wszystkich organów państwa.
To jest demokratyczny wybór? A wszystkie organy państwa, które nie są zarządzane przez PiS-reżim? Nawet Rzecznik Praw Obywatelskich, nasz Rzecznik ma być waszym „dupkiem”.
Tymczasem dla Terleckiego to opozycja jest niedemokratyczna.
Jak stwierdził Kaczyński, PiS jest partią „rasy panów” – panujących rasistów narodowego socjalizmu. Kaczyński, jak Putin i Łukaszenka, Orbán i Erdoğan, jest dyktatorem reżimu bezkarnego kłamstwa, złodziejstwa i zawłaszczenia państwa, tylko jeszcze bez możliwości pełnych represji swoich obywateli ze względu na przynależność do Unii Europejskiej
” – czytamy w felietonie pułkownika.

Terlecki wspomina o sędziach niezależnych, bo to dla niego skandal, że nie wykonują jego zleceń politycznych.
Cham z wyboru i pogardy dla ludzi reprezentuje jednak Polaków i mówi o reprezentowaniu większości z nas. Przecież to kłamstwo. Gdyby tak było, to PiS miałby większość w Senacie.
Tak PiS buduje podziały, szczuje na wszystko co normalne i demokratyczne. Tak rujnuje zaufanie społeczne, solidarność narodową i pozycję Polski w świecie. Zasługi są tu tylko dla reżimów wstydu świata.
Dlatego wynoś się PiS-chamie. Dla ciebie jest tylko jedna droga, poprzez Art. 129 Kodeksu karnego – Zdrada dyplomatyczna.
„Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”.
Dlatego zrób to, co czynią ludzie honoru, albo wynoś się w niebyt skandalisto i PiS-chamie. Przynajmniej do czasu osądzenia twoich czynów przez niezależny od PiS-reżimu sąd
” – dodaje.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/krzysztof.szpilka.5, youtube/TVP Info
Źródło: Adam Mazguła