Sekielski podbił serca wszystkich Polaków! Świetna riposta na skandaliczne słowa Abp. Głódzia

Przedwczoraj o godzinie 14:30 na YouTube’owym koncie Tomasza Sekielskiego ukazał się film jego autorstwa o tytule: „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”. Dokument ukazuje ciemną stronę Kościoła, a dokładniej temat pedofilii, który w ostatnim czasie jest często poruszany. Skomentować go postanowiło wielu duchownych.

Jedni komentowali go wyrażając współczucie dla ofiar przestępców, a inni postanowili skrytykować film. Ksiądz Sławomir Marek był jednym z tej drugiej grupy. Najnowszą produkcję nazwał „gniotem”, „żałosnym”, „tendencyjnym” oraz powoływał się na stwierdzenie, że „80 procent prostytutek to kobiety”. Kolejnym reprezentantem grupy krytykujących jest abp. Głódź. Ten złapany przez dziennikarkę TVN stwierdził, że „byle czego nie ogląda”. Internauci wspólnie stwierdzili, że po tak mocnym dokumencie duchowni krytykując go nie stawiają się w pozytywnym świetle.

Dla portalu NaTemat.pl wywiadu udzielił autor kontrowersyjnego filmu, Tomasz Sekielski. Zapytany przez dziennikarza o stwierdzenia wyżej wymienionych księży pokusił się na odpowiedź. „Nie chciałbym wchodzić z nimi w dyskusję. Takimi opiniami sami wystawiają sobie świadectwo.[…] Ksiądz arcybiskup Sławoj Leszek Głódź nie wykorzystał okazji, by milczeć. Trudno to komentować. Jego zachowanie uważam za skandaliczne i pozbawione empatii wobec ofiar” – powiedział.

Foto: youtube/maciej wrotek, youtube/Onet Rano
Źródło: natemat.pl