Absurdalny pomysł PiS! W ten sposób będą chcieli wygrać wybory

Nie jest tajemnicą, że partia Jarosława Kaczyńskiego, Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na co raz mniejsze poparcie. Pokazują to ostatnie wybory samorządowe oraz wszelkie sondaże, w których ich główny rywal – PO – ma coraz więcej procent poparcia wśród Polaków. Rząd wyszedł na przeciw z nowym pomysłem.

Z powodu powolnego rozpadu partii rządzącej, jej zarządcy musieli wyjść z nowym pomysłem. „Będziemy proponować ulgi dla kolejnych grup społecznych – to nasza droga to wykonywanie testamentu Lecha Kaczyńskiego. Polska silna silną gospodarką” – powiedział wczoraj premier Mateusz Morawiecki podczas wystąpienia o wotum zaufania. Jak widać jego słowa nie były rzucone na wiatr, a opinia publiczna już teraz zarzuca Prawu i Sprawiedliwości absurdalność.

Ich pomysłem mają być… kolejne zniżki i dofinansowania dla kolejnych grup społecznych. Wielu Polakom nie spodobał się pomysł programu 500+, ponieważ zadłużył on nasz kraj. Jednym z pomysłów partii jest zmniejszenie obciążenia podatkiem dochodowym osób zarabiających poniżej przeciętnej pensji krajowej. Pomysł ten nie jest trudny do zrealizowania, jednak problemem są tutaj pieniądze. Wielu internautów wspólnie stwierdziło, że pomysł pogłębi zadłużenie naszego kraju.

Foto: twitter.com/beatamk
Źródło: wiadomosci.dziennik.pl