Adam Andruszkiewicz zasili rząd Morawieckiego! Nie zgadniecie kim zostanie

To informacja z ostatniej chwili! Jak podaje Wirtualna Polska były poseł Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz zasili rząd Mateusza Morawieckiego. Nieoficjalnie mówi się, że zostanie wiceministrem cyfryzacji. Ta wiadomość z pewnością zaskoczy zwolenników opozycji, którzy polityka nie darzą wielką sympatią.

Andruszkiewicz nagrabił sobie u opozycji m.in. kontrowersyjny wypowiedziami. Na początku grudnia na swoim facebookowym profilu zamieścił wpis, który wywołał największe oburzenie. Dziś ukazał się sondaż, w którym zjednoczone siły salonu III RP (PO, PSL, SLD, Nowoczesna) wspólnie wygrywają wybory w 2019 r. Prawda jest taka, że nie możemy dłużej lekceważyć faktu, że Tusk może wrócić do władzy. To byłaby tragedia dla Polski. – rozpoczął.

Wystarczy przypomnieć sobie, jak wyglądały dane gospodarcze za jego rządów. Bezrobocie dwukrotnie wyższe niż dziś, a jednocześnie płace znacznie niższe. Musimy szybko dokonać zjednoczenia sił patriotycznych – tylko wielki obóz na prawicy jest w stanie zatrzymać powrót Tuska do władzy w Polsce za rok. Do budowy takiej wielkiej siły patriotycznej będę dążył. Nie oddamy Polski w ręce PO! – zakończył.

Źródło: Wirtualna Polska, Facebook.com Adam Andruszkiewicz
Foto: YouTube.com Prawicowyinternet