Agata Duda jeszcze nigdy tak mocno nie oberwała. Piekielnie ostre słowa uderzyły w żonę prezydenta!

Majowe wybory prezydenckie coraz bliżej. Skutkuje to coraz bardziej zaangażowanymi promocjami przez kandydatów na to stanowisko swoich obietnic i programów wyborczych. Podczas konwencji startującego w wyborach z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysława Kosiniaka-Kamysza głos zabrała jego żona, Paulina Kosiniak-Kamysz. Swoimi słowami niezaprzeczalnie wbiła szpilę obecnej pierwszej damie, Agacie Dudzie.

Nagranie opublikowane przez portal „Wirtualna Polska” rozpoczyna się od słów Pauliny Kosiniak-Kamysz mówiącej: „nie jestem i nigdy nie będę żoną, która milczy, nie ma swojego zdania, chowa się za ogrodzeniem prezydenckiego pałacu. Statystuje tylko mężowi„. Był to oczywisty cios w stronę Agaty Dudy, której często zarzucane jest niewywiązywanie się ze swoich obowiązków jako pierwsza dama. Wypowiedź żony kandydata PSL spotkała się z ogromnymi brawami. „Będę krzyczeć, przypominać o nas, o kobietach, o słabszych, niepełnosprawnych” – kontynuuje.

O wartościach, które są dla nas najważniejsze. Wam wszystkim obiecuję, że będę otwarta, będę się starać ze wszystkich sił, będę przekonywać, będę zawsze dla was. Nie dam się zamknąć pod kryształowym żyrandolem. Wierzę, że pierwsza dama, kiedy tylko zechce, może zrobić naprawdę bardzo dużo” – dodała. Następnie zapowiedziała wprowadzenie nowego programu mającego na celu pomoc dentystyczną dzieciom. „Nie możemy pozwolić na to, aby nasze dzieci bały się uśmiechać tylko dlatego, że rodziców nie stać na drogie leczenie zębów” – stwierdziła.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Popmaster pl
Źródło: wiadomosci.wp.pl