Andrzejowi Dudzie puściły nerwy. To, co zrobiła opozycja zwaliło prezydenta z nóg!

Wielkimi krokami zbliżają się wyboru do parlamentu. Według wielu Polaków, a w szczególności opozycji, będą to najważniejsze wybory w historii. Z tego też względu ugrupowanie to utworzyło pro wyborczą akcję „Nie świruj! Idź na wybory”. Okazuje się, że głowie państwa, Andrzejowi Dudzie nie przypadł ten pomysł do gustu.

Prezydent jest tego typu akcją oburzony, dlatego że nie można gardzić nikim, nie można nikogo w ten sposób używać, a zwłaszcza osób, które wymagają szczególnej pomocy, opieki i troski, używać ich jako broni politycznej, i to jeszcze w tak perfidny sposób. To jest rzecz absolutnie niegodna i myślę, że ktoś, kto wpadł na ten pomysł, bardziej daje świadectwo temu, kim jest sam, a nie dał świadectwa o tych osobach, które parodiuje, bo to jest świadectwo twórców. I myślę, że to powinno też otrzeźwić wszystkich tych, którzy patrzą na tego typu akcje” – powiedział rzecznik prezydenta, Krzysztof Szczerski.

Na tą informację postanowił zareagować, a zarazem stanąć w obronie całej akcji popularny dziennikarz, Tomasz Lis. „Mi kampania z „nie świruj” nie przeszkadza, ale jeśli także wielu przyzwoitych ludzi, a nie tylko propagandystów PIS- u razi, to myślę, że można to spokojnie kontynuować w wersji „nie marudź”, „nie chrzań”, czy „nie wygłupiaj się” albo jeszcze inaczej. Nie toczyłbym o to wojny” – stwierdził.

Czytaj dalej

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Telewizja Republika