Apel Urszuli Sipińskiej bije rekordy popularności. Zmiażdżyła PiS na Facebooku!

Urszuli Sipińskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Polska piosenkarka największy rozgłos zdobyła takimi utworami jak „Cudownych rodziców mam”, „Chcę wyjechać na wieś” czy „Miłość ze szkolnych lat”. Kilka dni temu za pośrednictwem swojego fan-clubu na Facebooku postanowiła wystosować specjalny apel do Polaków, w którym to zmiażdżyła rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Słynne już zdjęcie z białego domu, na którym to Andrzej Duda wraz z Donaldem Trumpem podpisują polsko-amerykańską deklarację wywołało lawinę komentarzy w sieci. Swoje trzy grosze dodała również Sipińska. Kochani, budzimy się. Dziś Polska w świecie staje się równie groteskowa, jak dama w laczkach, czy papież na huśtawce! I groźna, jak faszyzm! Mam tego dość! Wiem, że poprzednie ekipy rządzące aniołami nie były. A te są??? – zaczęła.

Dalej popularna kompozytorka zaapelowała do wszystkich Polaków o uruchomienie szarych komórek. Trzeba koniecznie i natychmiast uruchomić szare komórki, bo zanim się obejrzymy, to wszystkich inaczej myślących zaczną wywozić na Syberię, a co groźniejsze… tym słabszym i bardziej spolegliwym zrobią mielonkę z mózgu i przeciągną na najczarniejszą stronę mocy. Wasza Ula – zakończyła.

Źródło: pomponik.pl, Facebook.com Nasz Fanklub Urszuli Sipińskiej
Foto: YouTube.com Urszula Sipińska, TVP Katowice