Awaria samolotu z Morawieckim na pokładzie!

Dotarła do nas zaskakująca wiadomość. Zdrowie i życie naszego premiera Mateusza Morawieckiego było dziś poważnie zagrożony. W samolocie, na którego był pokładzie stwierdzono awarię. Morawiecki przebywał obecnie w Karlowych Warach. Lot został znacznie opóźniony.

Morawiecki przebywał w Czechach w Karlowych Warach, gdzie spotkał się z premierem Czech Andrejem Babiszem. Politycy oprócz prywatnej rozmowy na tematy gospodarcze danych krajów spotkali się również z przedsiębiorcami zainteresowanymi inwestycjami w nich. Republika Czeska jest dla nas jednym z kluczowych partnerów gospodarczych – miał stwierdzić Morawiecki. Babisz docenił również polskie zaangażowanie inwestycyjne.

Stwierdził, że czeskie inwestycje plasują Pragę na siódmym miejscu wśród największych inwestorów w Polsce. Dodał, że po Niemczech, Polska jest na drugim miejscu wśród ich partnerów, pod względem obrotów handlowych. Na godzinę 17 planowany był wylot Morawieckiego do Warszawy jednak przez usterkę w samolocie ewakuowany cały pokład. Po niecałej godzinie na szczęście usterka została zażegnana, a politycy wrócili już do kraju.

Foto: YouTube.com/Sejm RP
Źródło: wiadomosci.onet.pl