Mazurek zaorana w mistrzowskim stylu. Ta riposta to absolutny hit!

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek znalazła się dzisiaj na celowniku wszystkich internautów. Wszystko zaczęło się od tego, że skomentowała wpis prawicowego portalu „wPolityce.pl” uderzając w Szwecję. Odpowiedzieć jej postanowił minister sprawiedliwości wspomnianego wcześniej kraju.

Szwedzi chcą azylu w Polsce: „Trudno żyć w miastach, w których nie można bezpiecznie wyjść z domu po zmroku”” – poinformował portal wPolityce.pl na Twitterze. „Zamachy,wzrost przestępczości, gwałty, strach i strefy szariatu.Takie są konsekwencje multikulturalizmu i otwartych drzwi dla imigrantów.Szwedzi uciekają ze swojego kraju,aby w Polsce znaleźć spokój i normalność. A jeszcze nie tak dawno PO chciała ich przyjąć każdą ilość -zgroza ” – skomentowała wpis portalu Beata Mazurek. Rządzący Szwecji nie pozostawili jej słów bez odpowiedzi.

Minister sprawiedliwości i ds. migracyjnych Morgan Johansson sprostował podane przez posłankę informacje. „To informacje wyssane z palca. Prąd migracyjny idzie w przeciwnym kierunku. W latach 2017-18, do Szwecji wyemigrowało ponad 8 tys. Polaków. To ponad trzy razy więcej niż całkowita liczba Szwedów, którzy mieszkają w Polsce. Posłanka powinna raczej zapytać, dlaczego tak wielu Polaków ucieka z Polski. Coś, z czym naprawdę mamy problem to zagraniczne gangi złodziei, także tych z Polski. Są one odpowiedzialne za prawie połowę włamań w Szwecji i 90 proc. wszystkich kradzieży samochodów, silników do łodzi oraz maszyn rolniczych. Jeśli szanowna pani poseł może coś w tym temacie zrobić, byłbym wdzięczny. Minister swoją arogancją nie wymaże faktów. Obywatele ze Szwecji szukają w Polsce spokoju i normalności. Jeśli szwedzki wymiar sprawiedliwości nie radzi sobie z przestępczością popełnianą przez imigrantów czy rodzimych przestępców, to trzeba zadać pytanie o kompetencje ministra” – stwierdził.

Foto: youtube/Telewizja wPolsce
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl