Bezlitosna reakcja internautów na spot wyborczy polityka PiS. To jest hit internetu!

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zostało do nich już tylko 21 dni, co równa się z wypływem spotów wyborczych polityków. Dzisiaj Karol Karski, polityk Prawa i Sprawiedliwości, udostępnił swój spot reklamowy. Nie takiej reakcji od internautów się spodziewał.

Pomysł sztabu wyborczego Karola Karskiego jest oryginalny, co nie oznacza, że dobry. Jak można stwierdzić pod jego wpisem na oficjalnym profilu Twitter, nie spodobał się on znacznej większości internautów. Prawu i Sprawiedliwości często zarzucane jest przysłowiowe „średniowiecze”, co ma odnosić się do podejmowanych przez nich decyzji. Teraz prześmiewczo pojawiają się głosy, że partia Kaczyńskiego oficjalnie powróciła do średniowiecza. Użytkownicy Twittera zostawili pod wideo bezlitosne komentarze.

„Pis jest z przeszłości, tylko tak można ich jakoś zrozumieć. Przeszłość nam nie jest potrzebna. Już była😊” – napisała jedna z internautek. „Boszsz… gościu jesteś żenujący. Spróbuj ten gniot pokazać w tej twojej Łomrzy😃😃😃”, „Ojoj, a miało być pewno fajnie, a wyszło… jak wszystko pisowi…”, „Lepiej było nagrać spot w meleksie na cypryjskich klifach. Byłaby nutka nostalgii i większe zasięgi ;)” – dodali kolejni. To tylka kilka z całej masy tego typu wpisów. Wideo można zobaczyć poniżej.

Foto: twitter.com/profKarski
Źródło: twitter.com/profKarski