Boniek właśnie zniszczył Pawłowicz. Odpowiedź na wpis posłanki hitem sieci!

Niestety piłkarska reprezentacja Polski uległa we wczorajszym spotkaniu Kolumbii (0:3) i przekreśliła swoje szanse na awans do fazy play-off Mistrzostw Świata. Przypomnijmy, że orły Nawałki przegrali również w pierwszym swoim spotkaniu podczas tegorocznej imprezy z Senegalem (1:2). Już w najbliższy czwartek w meczu o honor zmierzymy się z Japonią.

Tuż po samym meczu w internecie wylała się lawina hejtu pod adresem reprezentantów Polski. Wiele osób zarzuca im brak poświęcenia. Są też tacy, którzy krytykują Lewandowskiego i spółkę za udział w reklamach. Słabą dyspozycję biało-czerwonych skomentowała również za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans,to jaki jest sens by zostawać na Mundialu dłużej ? Obowiązku chyba nie ma Mecz z Japonią ma być „walką o honor” ? Jaki,czyj „honor”? Honor,to byłby szybki powrót,jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów… – czytamy na profilu posłanki Prawa i Sprawiedliwości.

Wpis polityk wywołał niemałą dyskusję na portalu społecznościowym. Jedni są zdania, że Pawłowicz grubo przesadziła, drudzy zaś ją popierają. Na komentarz posłanki partii rządzącej postanowił odpowiedzieć również prezes PZPN, Zbigniew Boniek, który zrobił to w dość żartobliwy sposób. Szanowna Pani @KrystPawlowicz czy po Mundialu mogę zaprosić panią na kawę? Po tym wpisie, jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą . – czytamy.

Źródło: Twitter.com Zbigniew Boniek (@BoniekZibi), Twitter.com Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz)
Foto: YouTube.com canaplus screen, YouTube.com Onet News screen