Borys Szyc nie wytrzymał po obejrzeniu „Wiadomości” TVP. Kapitalna riposta hitem sieci!

Nie milkną echa kłótni Kingi Rusin z Zofią Klepacką. Przypomnijmy, że w niedzielę obydwie Panie spotkały się pod jednym z lokali wyborczych, gdzie doszło pomiędzy nimi do ogromnej sprzeczki. Na Facebooku w obronie tej pierwszej stanął Borys Szyc, który w jednym z wpisów zaatakował Klepacką. Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła bo przynosisz wstyd – napisał. To wystarczyło, aby „Wiadomości” TVP wyemitowały materiał dotyczący całej sprawy. Oberwało się w nim zarówno polskiemu aktorowi, jak i gwieździe „Dzień Dobry TVN”. 

Borys Szyc za pośrednictwem swojego facebookowego konta postanowił odpowiedzieć stacji. Sporo się dowiedziałem przez ostatnie dni o kraju, w którym żyjemy. Nawet wiadomości TVP zaszczyciły mnie dwukrotnie swoim materiałem. Wyjątkowo miło i profesjonalnie oczywiście. Dostałem sporo gróźb, zawiedli się na mnie fani i wielu osobom wstyd za mnie. A największą obelgą prawie w każdej wiadomości było ty „alkoholiku”. Otóż wyprowadzam z błędu mych urażonych. Moja choroba i walka z nią to dla mnie powód do dumy ,a nie obraza i powód do wstydu. Wstydzić można się za chamstwo, homofobie i głupotę. I naprawdę nie oznacza to ,że się jest po jakiejkolwiek politycznej stronie. Mi daleko do lewicy i daleko do prawicy. Chciałbym żyć spokojnie i pośrodku. – czytamy. 

Moje słowa do Pani Zofii Klepackiej to przede wszystkim reakcja na jej zachowanie wobec rodziny (ktokolwiek by tam stał), którą filmowała bez ich zgody. Przypomniało mi to zachowania paparazzi , na które jestem wyjątkowo uczulony. Po prostu wyobraziłem sobie, ze stoi tam moja mama i prosi by jej nie kręcić ,a ten ktoś ma to gdzieś.(A był to dzień matki na marginesie) Jej postawę życiową pozostawiam w ogóle bez komentarza. Zawsze wydawało mi się ,że olimpijczycy niosą idee równości ,razem z olimpijskim ogniem. I nie podciągajcie wszyscy pod to karty LGBT i parad równości. Nie o to, nie o to… Tu chodzi o zwykłą przyzwoitość. Wiele lat byłem nieprzyzwoity, zachlany i po prostu nieszczęśliwy. Ja moje życie zmieniłem. Droga Zofio: na zmianę nigdy nie jest za późno. A przynajmniej refleksję. – zakończył znany aktor. Jego wpis w mig zyskał bardzo dużą popularność na Facebooku.

Źródło: Facebook.com Borys Szyc
Foto: YouTube.com Magazyn Gala screen