Brudziński chciał uderzyć w Giertycha. O ripoście mecenasa mówi dziś cała Polska!

Popularny mecenas, Roman Giertych nieustannie w mediach społecznościowych daje znać o swojej pogardzie względem partii Jarosława Kaczyńskiego. Nierzadko doprowadza to do konfrontacji słownych pomiędzy nim, a politykami Prawa i Sprawiedliwości. Tak również stało się i tym razem. Na Twitterze doszło do sprzeczki, którą zainicjował Joachim Brudziński.

Jarosław Kaczyński zostanie oceniony przez historię jako zdrajca umowy społecznej jaką jest Konstytucja, który próbował wprowadzić w Polsce autorytarny system na wzór państw komunistycznych. Hańba!” – stwierdził Giertych. Odpowiedzieć uderzając w mecenasa postanowił wspomniany wcześniej Joachim Brudziński. „Roman Giertych zostanie oceniony przez historię jako zdrajca Młodzieży Wszechpolskiej którą odrodził i namówił do protestów wobec wejścia Polski do UE. Porzucił ich łaszac się do lewackich elyt. Został śmiesznym pupilkiem TVN-u i GW jako klasyczny „budyń” celebryta. Hańba” – napisał.

Roman Giertych nie pozostał dłużny. Udostępnił wpis, w którym swoją ripostą do słów Brudzińskiego upokorzył go na oczach tysięcy Polaków. „Mimo wszystko mam dla Pana wiele sympatii. Nie zapomnę Panu tych miłych gestów, gdy prowadziłem rozmowy z Kaczyńskim, a nie było komu wyskoczyć po coś do picia… Zawsze można było na Pana liczyć” – odpowiedział. „Jojo latał Wam po piwo? Boskie!„, „Bycie lokajem Kaczyńskiego to zaszczyt w pewnych kręgach” czy „Jojo to taki przynieś, wynieś, pozamiataj” – to tylko kilka z wielu podobnych komentarzy internautów.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Radio TOK FM, youtube/Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: polityczek.pl, twitter.com/GiertychRoman, twitter.com/jbrudzinski