Byłemu prezydentowi grożą śmiercią. Przerażający wpis Lecha Wałęsy

Były prezydent naszego kraju oraz legenda Solidarności, Lech Wałęsa, znany jest z tego, że nie boi się walczyć o dobro naszego kraju i konstytucji. Niejednokrotne konflikty i rozprawy w sądzie z prezesem partii rządzącej Jarosławem Kaczyńskim tylko to potwierdzają. Kilka minut temu udostępnił przerażający wpis.

Tego kto przysłał mi dziś 04-03-2019 r kulę [nabój od broni PMK z oświadczeniem że mam 7 dni życia jeśli się nie wycofam z działalności politycznej informuję że takie teksty tylko i wyłącznie mnie wzmacniają w dalszej działalności .Nigdy nikt mnie nie zastraszył i nie zastraszy .Do zobaczenia bohaterze.Ja tylko boję się PANA BOGA i trochę mojej żony . – napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Na więcej szczegółów jeszcze czekamy, jednak można się domyślać, że jest to zagrywka przeciwnika poglądów byłego prezydenta. Pod wpisem Wałęsy pojawiło się wiele komentarzy internautów zmartwionych zaistniałą sytuacją. „Za taka paczke grozi wiezienie albo zaklad psychiatryczny oddzial zamkniety. Prosze to zglosic na policje. Nie ma zartow z czyms takim” – napisał jeden z nich. „Mam nadzieję panie prezydencie, że zawiadomienie już jest w prokuraturze?”– dodał kolejny.

Foto: YouTube.com Onet News screen
Źródło: facebook.com/lechwalesa