Były rzecznik LOT nie wytrzymał po „Wiadomościach TVP”. Stanął w obronie Tuska!

Od kilku dni prowadzona jest medialna nagonka na obecnego szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Chodzi o jego loty rządowym samolotem, kiedy to sprawował funkcję premiera naszego kraju. Tymczasem w jego obronie stanął były rzecznik LOT Jacek Balcer. Jego wpis, który na Facebooku ma ponad 15 tysięcy udostępnień zawstydził cały obóz rządzący!

Wygrzebałem to stare zdjęcie, bo szlag mnie trafił kiedy w programie o nazwie Wiadomości, usłyszałem, że Donald Tusk odbył przez 6 lat 281 podróży samolotem. Najwięcej z Warszawy do Gdańska. Owszem. Miałem nawet zaszczyt pilotować samolot z Panem Premierem na pokładzie. Jak i wielu moich kolegów z Eurolotu. Koleżanek też kilka. Na trasie z Warszawy do domu i z domu do Warszawy latał z nami rejsowymi samolotami. (Pamiętajcie, że większość posłów spoza Warszawy lata do domu – poslowie latają za darmo Kancelaria płaci LOT – owi). Premier Tusk siadał skromnie w ostatnim rzędzie. Żadnego Bizancjum. Rutynowa kontrola BOR przed lotem. I zapewniam Was. Piętnastoletni, turbośmigłowy ATR, z kilkudziesięcioma Pasażerami na pokładzie, w którym zrobilem to zdjęcie, do odrzutowego Gulfstreama ma się..nijak.
Ps. Latał sam. W każdym razie ja nigdy nie widziałem Małżonki ani dzieci –
napisał na Facebooku. 

@Jacek F. #Balcer (były #pilot Eurolotu i rzecznik #LOT) pisze:Wygrzebałem to stare zdjęcie bo szlag mnie trafił, jak w…

Publiée par Keja Press sur Dimanche 11 août 2019

Czytaj dalej


Źródło: Facebook.com Jacek F. Balcer, wiadomosci.wp.pl
Foto: Facebook.com Jacek F. Balcer