O tej wpadce Jakiego mówią wszyscy. To co powiedział szokuje!

Patryk Jaki to kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy. Mimo że kampania wyborcza jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęła, to poseł PiS już teraz próbuje przyciągnąć do siebie jak największe grono wyborców. Z pewnością nie idzie mu to jednak najlepiej. Polityk niejednokrotnie w swoich zapowiedziach zaliczał wpadki, o których mówili wszyscy. 

Poseł partii rządzącej już na samym początku walki o fotel prezydenta Warszawy zaliczył niemałą kompromitację. Pod koniec kwietnia na jego oficjalnym profilu na Twitterze pojawił się spot, który miał uderzyć w Rafała Trzaskowskiego. Nie o tym jednak mówili wtedy wszyscy, a o tym, że na zdjęciach, które zostały użyte w filmiku była zaprezentowana Praga czeska, a nie warszawska. To nie wszystko. Ostatnio Jaki przedstawił swój pomysł na walkę ze smogiem. Co ciekawe w 2015 roku głosował w Sejmie przeciw ustawie anty smogowej.

Tym razem poseł Prawa i Sprawiedliwości ponownie zaskoczył wszystkich i zaliczył sporą wpadkę, z której śmieje się cała Polska. Oświadczył bowiem, że zapewni wszystkim powstańcom warszawskim darmowy transport w stolicy. Powstańcy warszawscy, nie tylko ci z grupą inwalidzką, ale wszyscy, będą mieli darmowy transport w Warszawie, bo to powstańcom już dawno się należy – powiedział. Warto jednak dodać, że w Warszawie komunikacja miejska dla osób, które ukończyły 70 lat jest darmowa od dawna. Nie brakuje komentarzy odnoszących się do jego zapowiedzi. Wiele z nich jest mocno żartobliwych.

Źródło: natemat.pl, polityczek.pl
Foto: YouTube.com Telewizja wPolsce