Celiński wygrał! Zaorał Dudę jednym wpisem

Tak ostrego ataku w stronę prezydenta się nie spodziewaliśmy. Wczoraj, t.j piątek 13 lipca 2018 roku, Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało w Zamku Królewskim w Warszawie uroczystość z okazji 550-lecia polskiego parlamentaryzmu i 100-lecia odzyskania niepodległości. Całe wydarzenie postanowił skomentować Andrzej Celiński.

O Zgromadzeniu Narodowym postanowił obszernie w jednym wpisie wypowiedzieć się polityk Andrzej Celiński. Ostro podsumował PiS, a w szczególności oberwało się prezydentowi. Jakie to przykre! Mieć prezydenta swojego jedynego Kraju, który jest jak cieć w marnej knajpie, co wydaje okrycia zwierzchnie. Nie mogę napisać, że nie rozumie. Doktor praw wielkiej Jagiellonki. Więc? Co tam hierarchowie robią? Wdzięczność za kasę? – rozpoczął.

Za milczenie tam, gdzie rumień zamienia się we fiolet? Był tam na dziedzińcu Zamku Wałęsa? Był Władek Frasyniuk? Może przynajmniej BB był? A arcybiskup Nossol? A wielcy polskiej kultury może byli? Penderecki, Chwin, Mysliwski, Tokarczuk, Lupa, Warlikowski, Klata, Olbrychski, Seweryn, Janda, Radziwiłowicz, KOMOROWSKA – byli? Bardzo to przykre. We własnym państwie mieć takich ludzi, jako jego reprezentantów. Był Pan Karczewski. Był Pan Kuchciński. I inne pany były. – zakończył. Jego wpis cieszy się wielkim poparciem internautów.


Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Punkt Widzenia TV, youtube/fakty RMF FM