Chaos pod Sejmem! Otoczyli Morawieckiego i zaczęli atakować

Co tam się dzieje? Tego dziś nikt się nie spodziewał. Kornel Morawiecki, polityk Prawa i Sprawiedliwości, został oblężony podczas swojego wyjścia z Sejmu. Ludzie go otoczyli i zaczęli wyzywać do tego stopnia, że musiała interweniować policja. Na Twitterze wybuchła burza.

Dzisiaj na Twitterze pojawił się wylew postów przedstawiających protest ludzi pod Sejmem. Głównym punktem zdarzenia przez które zrobiło się o tym tak głośno, był atak na Kornela Morawieckiego. Ten wychodząc z Sejmu, został otoczony przez wściekły tłum ludzi, którzy zaczęli go słownie atakować. Wychodzący z sejmu Morawiecki senior został przywitany okrzykami: #będzieszsiedział #zdrajca Jesteśmy❗️ #SejmJestNasz – napisali prowadzący na Twitterze fan page Obywatele RP dodając zdjęcia ze zdarzenia.

Wpis spotkał się z mieszanymi opiniami, ponieważ prawica skrytykowała takie zachowanie, a opozycja je wsparła. Powstały przez to kłótnie w sekcji komentarzy. Te okrzyki świadczą jak najgorzej o krzyczących. Potwierdzają, że młodzi, zaangażowani ludzie dali się uwieźć hasłom starych ubeków, bojących się o stratę swych wpływów. Bardzo dobrze natomiast świadczą o demokracji w Polsce, w której najgłupsze nawet hasła mogą być wykrzyczane. – napisał jeden z internautów. Biedny otumanione głupcze. O jakiej demokracji mowa? – odpowiedziała mu kolejna z komentujących. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z całego zajścia.

Źródło: polityczek.pl, twitter.com/ObywateleRP
Foto: twitter.com/ObywateleRP