Co tam się dzieje? Kaczyński zwołał pilne spotkanie z czołowymi politykami

Co dzieje się na Nowogrodzkiej? Jarosław Kaczyński zwołał pilne natychmiastowe spotkanie dla czołowych polityków partii rządzącej. Jak wiemy, niedawno wyszedł ze szpitala i powinien obecnie odbywać rehabilitację uszkodzonego kolana, jednak chaos jaki powstał w partii pod jego nieobecność, mu na to nie pozwala. Kaczyński jest wściekły i szuka kreta.

Ostatnio do mediów wyciekła informacja, że kariera polityczna Kaczyńskiego dobiega już końca. Wcześniej wyciekały informacje odnośnie stanu zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości, które ten chciał utrzymać w tajemnicy. W związku z tymi zdarzeniami zwołał natychmiastowe spotkanie, na którym chciał znaleźć zdrajcę partii. Na spotkaniu udział wzięli czołowi politycy PiS tacy jak premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło czy wiceprezes partii Antoni Macierewicz.

Informator „Super Expressu” uchylił rąbka tajemnicy, o co chodziło. Prezes jest poirytowany i mocno wkurzony na to, że wyciekają z PiS różne plotki, spekulacje dotyczące jego rzekomego odejścia z funkcji prezesa, stanie zdrowia, czy wzajemnych intrygach i przekazywanie ich dziennikarzom. Cóż, szukamy kreta w partii, a sposobem na to może być sprawdzenie bilingów niektórych ważnych polityków PiS – powiedział. Jakie konsekwencje poniesie dany polityk, gdy go znajdą? Na pewno za niedługo się dowiemy.

Źródło: pikio.pl
Foto: youtube/Punkt Widzenia TV