Co wyprawia opozycja?! Hołownia zaatakował Kidawę-Błońską, zainterweniował Lis

Polacy są zniesmaczeni tym, co dzieje się w szeregach opozycji. Reprezentanci tego ugrupowania po raz kolejny pokłócili się o wybory prezydenckie. Internauci większością głosów stwierdzili, że nie sprzyja to walce z rządami Prawa i Sprawiedliwości. Kandydat na fotel prezydenta Polski, Szymon Hołownia postanowił uderzyć w inną kandydatkę reprezentującą opozycję, Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Borys Budka podczas jednej ze swoich wypowiedzi stwierdził, iż to właśnie Małgorzata Kidawa-Błońska zmusiła prezesa PiS do tego, że wybory 10 maja nie odbędą się. Zareagować postanowił Szymon Hołownia. „@bbudka stwierdził, że to @M_K_Blonska bohaterską piersią obroniła demokrację i zmusiła Kaczyńskiego, że wyborów nie będzie 10 maja. Borys, co trzeba mieć w głowie, żeby opowiadać takie bzdury? Dzisiaj musimy zmobilizować ludzi i pójść na wybory by zmienić Polskę!#Hołownia2020” – napisał na Twitterze.

Nie musiał długo czekać na odpowiedź. „Sorry, od początku mówiła ze to ustawka i łamanie konstytucji, gdy dzieciaki nagrywały w tym samym czasie filmiki jak chlipią nad łamaniem tej konstytucji. I zgłaszały gotowość żyrowania tego przewału” – stwierdził Tomasz Lis. „Panie Szymonie, przecież Pan w niedziele bohatersko startowałby w sfałszowanych wyborach. Jak można wygrać sfałszowane wybory?! Poczta Polska zamówiła o 3 mln więcej kart do głosowania! Trzeba się bić o wolne wybory i w nich wygrać!” – napisał poseł PO, Cezary Tomczyk.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info, youtube/Onet Rano
Źródło: wpolityce.pl, twitter.com/szymon_holownia, twitter.com/CTomczyk, twitter.com/lis_tomasz