Danuta Wałęsa bez ogródek o pierwszej damie. O tych słowach mówi już cała Polska!

Pierwsza dama, Agata Duda od początku prezydentury swojego męża bardzo rzadko odnosi się do spraw politycznych w kraju. To zawsze wypominają jej zwolennicy opozycji, którzy uważają, że nie wystarczająco spełnia ona swoje obowiązki. Słowa krytyki w jej stronę padły również z ust Danuty Wałęsy, która udzieliła wywiadu portalowi „Plotek”. 

Małżonce Lecha Wałęsy nie podoba się między innymi to, że Agata Duda wciąż milczy w wielu istotnych dla Polski sprawach. Obecna pani prezydentowa powinna się angażować, szczególnie na rzecz kobiet. Dziennikarze ją pytają, a ona ucieka, a przecież jest wykształcona i zna wiele języków. Powinna przekazywać swoje opinie, a także opinie różnych środowisk – np. nauczycieli – przekazywać mężowi. Mamy prezydenta i prezydentową, ale tylko na papierze – mówiła w rozmowie z serwisem „Plotek.pl”

W dalszej części wywiadu oberwało się partii, której liderem jest Jarosław Kaczyński. Danuta Wałęsa wyznała bowiem, że w dzisiejszych czasach czuje się gorzej niż za komuny. W tej chwili nasz rząd chce nam narzucić wszystko: nasze życie, nasze myślenie. Ja się dzisiaj tak boję, że za komuny się tak nie bałam. Może to wynika z tego, że byłam młodsza i nie miałam wyobraźni, co człowiek może zrobić innemu człowiekowi. – zakończyła.

Źródło: Plotek.pl
Foto: YouTube.com Xiegarnia.pl, SELLEBRYCI.PL screen