Danuta Wałęsa miażdży Kaczyńskiego. Te słowa przejdą do historii!

Konflikt między legendą Solidarności Lechem Wałęsą, a prezesem Prawa i Sprawiedliwości, Jarosławem Kaczyńskim trwa w najlepsze już od dłuższego czasu. Politycy ciągną go nie tylko w mediach, bowiem doszło już nawet do rozpraw sądowych. Wesprzeć swojego męża postanowiła była prezydentowa, Danuta Wałęsa, która użyła kilku mocnych słów. 

Była pierwsza dama niejako, ośmieszyła Jarosława Kaczyńskiego na oczach znacznej części Polaków. Swoją sympatię narodu zawdzięcza przede wszystkim swojej szczerości. Zwolennicy prawicy mogą jednak narobić po jej słowach wiele szumu. Swoją wypowiedzią uderzyła bowiem w życie prywatne lidera ugrupowania rządzącego, Jarosława Kaczyńskiego. W sieci często poruszany jest temat tego, że prezes nie ma partnerki. Odnieść się do tego postanowiła również Danuta Wałęsa. „ Prezes nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem” – rozpoczęła.

„Apeluję panie prezesie niech się Pan opamięta, nie ma Pan dzieci, nie ma Pan żony. Co pan wie o życiu pszczół jak Pan w ulu nie mieszka. Ja nie rozumiem, chce mieć władzę wszelką w każdej dziedzinie, a to jest nienormalne. Widzimy, że mężczyźni źle robią politykę – kobiety powinny mocniej angażować się w politykę. Mają więcej empatii, a mężczyźni skupieni są na gadżetach. Potrzebujemy kobiecych partii, organizacji, kobiecego myślenia o wspólnych sprawach” – stwierdziła na antenie Radia ZET. Te słowa na pewno doprowadziły Kaczyńskiego do szału. Pomimo tego, wnioskując po komentarzach, znaczna część internautów zgadza się ze jej słowami.

Źródło: lelum.pl
Foto: instagram.com/bombeksrombek, youtube/plejada