Debiut Małgorzaty Trzaskowskiej na Facebooku! Jej pierwszy wpis robi niesamowitą furorę, polubiło go już ponad 6 tysięcy osób

Żona obecnego prezydenta naszego kraju, Agata Kornhauser-Duda nie zyskuje najlepszych notowań, jeśli chodzi o spełnianie danej jej roli pierwszej damy. Zarzucany jest jej głównie przez środowiska opozycyjne, brak jakiegokolwiek zaangażowania w różnego rodzaju wydarzenia czy protesty w naszym kraju. Czy w tej roli lepiej odnajdywałaby się Małgorzata Trzaskowska w przypadku, gdyby wybory prezydenckie wygrał Rafał Trzaskowski?

Wiele osób twierdzi, że tak. Żona obecnego prezydenta Warszawy niedawno założyła nawet konto na Facebooku. To najlepiej pokazuje, że nie zamierza ona milczeć w sprawach ważnych dla Polek i Polaków. Dziś umieściła na portalu społecznościowym wpis, który spotkał się z niesamowitym odzewem internautów. Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych – to mój debiut.🙂 – rozpoczęła. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie – kontynuuje małżonka kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach. 

Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję „zostań w domu” niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki.

Witajcie!

PS. Uprzedzam – nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści! – zakończyła.

Czytaj dalej

Źródło: Facebook.com Małgorzata Trzaskowska
Foto: Facebook.com Małgorzata Trzaskowska screen