Doda o Marszu Równości w Białymstoku. Szokujące słowa piosenkarki!

Dzisiaj cała Polska huczy na temat haniebnych dla naszego kraju scen, które odbyły się w Białymstoku podczas Marszu Równości. Tam chuligani napadli na ludzi uczęszczających w nim. Pobite zostały nie tylko osoby homoseksualne, a nawet matki z dziećmi, które udały się tam wspierać marsz. Swój komentarz na Instagramie wystosowała znana wszystkim Doda.

Dorota Rabczewska, bo tak naprawdę nazywa się Doda, na swój profil na instagramie wrzuciła wpis odnoszący się do wydarzeń w Białymstoku. Zaznaczyła, że na początku sierpnia ma koncert w tym właśnie mieście. Wspomina ona Białystok jako jedno z najlepszych miast, jeśli chodzi o koncertowanie. Teraz obawia się bycia obrzuconej kamieniami, bo tak właśnie postąpili bandyci podczas marszu. Zachęca ona jednocześnie do zostawienia tej agresji dla wrogów, którymi na pewno nie są Polacy. Cały wpis można zobaczyć poniżej.

Białystok, miasto moich pięknych wspomnień, najlepszych koncertów, głośnej publiczności… CO SIĘ STAŁO? Czy wychodząc u Was na scenę mamy się bać, że oddając serce dostaniemy w zamian kamieniem? Połowa artystów to homoseksualiści, nawet nie przyszłoby Wam do głowy, że Wasze ulubione piosenki są spod ich pióra… do gazu z nimi? Zostawcie kamienie na wrogów, my nimi nie jesteśmy. Na początku sierpnia gram w Białymstoku. Jak zawsze oddam całe serce i chciałabym widzieć pod sceną ludzi, którzy swoje otworzą. Tak jak kiedyś. Tak jak Was pamiętam” – napisała.

Źródło: instagram.com/dodaqueen
Foto: youtube/Superstacja, youtube/Jacek Porosa