Doda SZOKUJE! Ostry komentarz piosenkarki na temat filmu Sekielskiego

Doda, czyli Dorota Rabczewska, popularna Polska piosenkarka oraz aktorka wzięła wczoraj udział w imprezie marki zegarkowej. Artystkę złapał do wywiadu dziennikarz portalu przeAmbitni. Tam dołączając do wielu innych celebrytów, wypowiedziała się na temat kontrowersyjnego filmu Tomasza Sekielskiego.

Uwielbiam filmy poruszające ciężkie tematy, łamiące wszelkie tematy tabu, od razu z Emilem obejrzeliśmy. Uważam, że bardzo dobrze, że ten film powstał. Niestety obawiam się, że jest taka wrzawa. Z pozoru odbiór pozytywny na zasadzie, że „ojej” zmienimy coś. Ale obawiam się, że to tylko jest kwestia przedwyborczych chęci, boje się, że nic z tym jednak się nie stanie. Mój mąż jest bardzo religijną osobą. On chodzi co niedzielę do kościoła i wydawać by się mogło, że osoby religijne będą cały czas odrzucać ten temat i trzymać się strony Kościoła, a wcale tak nie jest. Ktoś kto ma poukładane w głowie, ma empatię, kocha ludzi to odbierze ten film tak jak odbierze” – powiedziała.

Natomiast dziwi mnie jedna rzecz. Zawsze zastanawiam się, co by tu zrobić, by było lepiej. Wydaje mi się, że żadna kara, bardziej sroga za pedofilię tego nie zmieni, bo kara za morderstwo jest maksymalna i tak te morderstwa się dzieją więc ktoś kto podejmuje takie działania zdaje sobie sprawę z konsekwencji, więc te zaostrzenia nic nie dadzą” – dodała. Następnie Doda zaproponowała, aby położyć większy nacisk na badania psychologiczne księży, bowiem jak stwierdziła „ksiądz nie zostaje pedofilem, pedofil zostaje księdzem”. Całość wywiadu można zobaczyć poniżej. Internauci stwierdzili wspólnie, że znana z kontrowersji Doda zaskoczyła ich tą wypowiedzią.

Foto: youtube/Super Reporter, youtube/przeAmbitniPL
Źródło: youtube/przeAmbitniPL