Duda na ustach wszystkich Polaków. Wszystko za sprawą tego jednego zdjęcia!

Prezydent naszego kraju, Andrzej Duda po raz kolejny jest na ustach całego kraju. Tym razem za sprawą jednego zdjęcia, a dokładniej szczegółu, który wypatrzyli internauci. 22 lutego obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej. Święto to jest bardzo ważne dla skautów i harcerzy na całym świecie.

Organizowane są wówczas wspólne wydarzenia oraz różnego rodzaju integracja między nimi. Z tej okazji życzenia postanowił harcerzom złożyć wspomniany wcześniej prezydent. Wszystkim Harcerkom i Harcerzom, Skautkom i Skautom oraz Zuchenkom, Zuchom i Przyjaciołom składam serdeczne życzenia i ślę pozdrowienia w Dniu Myśli Braterskiej 2019 roku. Czuwaj! – napisał, dodając zdjęcie przedstawiające go siedzącego wśród harcerzy na jednym z takich spotkań.

To nie osoba prezydenta wzbudziła jednak największe zainteresowanie internautów, a bohater drugiego planu. Chodzi o młodego chłopaka siedzącego za Dudą. Jak można zauważyć na zdjęciu poniżej, chłopak wykonuje pewien gest. W sieci powstała dyskusja na temat tego co chciał pokazać. Niektórzy mówią, że pukał się w głowę w trakcie robienia zdjęcia, a inni, że jest to znak zażenowania. Jaka jest wasza opinia?

Foto: instagram.com/andrzejduda/
Źródło: pikio.pl