Duda przyłapany w barze. To zdjęcie robi furorę w całej Polsce!

Głowa naszego państwa, Andrzej Duda, przebywa obecnie po za granicą naszego kraju. Odwiedził Estonię, w której jego głównym celem jest spotkanie się z prezydentami innych krajów Europy. Podczas pobytu odwiedził również lokalny bar, w którym został przyłapany przez dziennikarzy.

Podczas pobytu w estońskim Tartu, Duda spotkał się oko w oko z prezydent państwa-gospodarza Kersti Kaljulaid, która odwiedziła Polskę dwa tygodnie temu. Rozmawiali o tym, co zmieniło się w okresie ich ostatniego spotkania. To była dwustronna rozmowa dotycząca tego, co zmieniło się od ich ostatniego spotkania, które miało miejsce dwa tygodnie temu w Warszawie – powiedział Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta RP.

Uwagę internautów zwróciło jednak jedno zdjęcie. Podczas pobytu prezydenta w Estonii odwiedził on wraz z innymi politykami lokalny bar, by wspólnie obejrzeć spotkanie Nigerii z Islandią. Normalne jest, że najbardziej zainteresowany meczem w całym gronie był islandzki polityk Guðni Thorlacius Jóhannesson. Jednak to nie on przykuł największą uwagę. To Andrzej Duda był tym, który podbił serca internautów. Kiedy wszyscy złapali się za głowy i przemilczeli daną sytuację, on jako jedyny wyróżnił się z całego grona. Na pokaz swojego niezadowolenia ewidentnie coś krzyknął z rękami wzniesionymi do góry.


Źródło: pikio.pl, TVN24.pl
Foto: youtube/MASAKRACJA, facebook.com/KerstiKaljulaid