Duda skomentował śmierć Olszewskiego. Internauci zmieszali go z błotem

W piątek w wieku 88 lat zmarł były premier Jan olszewski. Szef KPRM Michał Dworczyk poinformował w piątek, że pogrzeb Jana Olszewskiego będzie miał charakter państwowy, z pełnym ceremoniałem. Jego śmierć postanowił skomentować nasz prezydent, Andrzej Duda, zapowiadając żałobę narodową.

Pożegnanie Wybitnego Prawnika i Polityka, Kawalera Orderu Orła Białego, Premiera rządu wolnej i suwerennej Polski wymaga stosownej powagi. Zarządzenie Żałoby Narodowej uważam za konieczne i w porozumieniu z PMM podejmę w tej sprawie odpowiednie czynności urzędowe – napisał prezydent na swoim oficjalnym profilu Twitter. Duda miał dobre intencje, jednak zarzucane jest mu zwlekanie z tym w czasie.

Co to tak długo trwało Panie Prezydencie ? – napisał jeden z internautów. Czekał co Zosia powie może ? – odpowiedział mu drugi. „No wreszcie. Długo trzeba było czekać. Po zabójstwie mętnego cwaniaczka w Gdańsku szybko poszło i to bez konsultacji…” – skomentował jeden ze zwolenników Dudy. Trzeba być zakompleksionym Chamem aby w ten sposób wypowiadać o Człowieku – śp. Prezydencie Gdańska, dla którego wartości międzyludzkie jakimi było http://m.in . poszanowanie dla innego człowiek, prawdomówność, … były wartościami nadrzędnymi – odpowiedział mu kolejny internauta.

Źródło: twitter.com/AndrzejDuda, tvn24.pl
Foto: youtube/Wolne Koty