Durczokowi puściły nerwy! Bezlitośnie zaatakował Brudzińskiego, chodzi o pożar w escape roomie

W piątkowy wieczór w Koszalinie doszło do ogromnej tragedii. W popularnym escape roomie doszło do pożaru wskutek czego tragiczną śmierć poniosło pięć piętnastolatek. O dramacie, który rozegrał się w lokalu jest bardzo głośno w całej Polsce. Za pośrednictwem Twittera komentarz w sprawie zamieścił Kamil Durczok, który bezlitośnie zaatakował Joachima Brudzińskiego. 

Pożar wybuchł w poczekalni escape roomu, gdzie przebywały nastoletnie dziewczyny. Jak ustalili śledczy, pracownik obiektu został od nich odcięty i nie było możliwości, aby mógł im pomóc. Pomimo tego próbował. „Pożar wybuchł w poczekalni escape roomu, ale jednocześnie odciął pracownika obiektu od możliwości odblokowania drzwi i uwolnienia pięciu tragicznie zmarłych nastolatek” – poinformowano podczas konferencji prasowej Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Popularny polski dziennikarz, Kamil Durczok uważa, że szef MSWiA wykorzystał tragedię jaka miała miejsce w Koszalinie do celów politycznych. Min. @jbrudzinski bezczelnie wykorzystał tragedię w Koszalinie do swoich politycznych celów. Kiedyś był jedną z nielicznych jasnych twarzy @pisorgpl. Dzis działa jak hiena. Oczekuję wizyty policji jutro o 6 rano. Ale pan też za swoje głupoty odpowie. Do zobaczenia w celi – napisał na portalu społecznościowym.


Źródło: Wirtualna Polska, Twitter.com Kamil Durczok, natemat.pl
Foto: YouTube.com Akademia WSB screen, YouTube.com Telewizja wPolsce