Durczokowi puściły nerwy. Pawłowicz te słowa zapamięta na długo!

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny zaskakuje. Tym razem za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze, postanowiła wystosować stanowczy apel do polskich przedsiębiorców. Jej słowa wywołały duży odzew wśród internautów, którzy nie szczędzą gorzkich słów pod adresem posłanki partii rządzącej. Na wpis polityk zareagował również popularny dziennikarz Kamil Durczok. 

Polscy Przedsiębiorcy ! Patriotyzm gospodarczy to też WASZ obowiązek ! Zatrudniajcie przede wszystkim Polaków,a nie obcych niewolników za grosze.I GODNIE Polakom płaćcie. Nie róbcie ze swej Ojczyzny własnej biznesowej kolonii. Doceńcie pracę polskich rąk… – napisała Pawłowicz na portalu społecznościowym, czym wywołała wielką dyskusję. Jedną z osób, która odniosła się do jej kontrowersyjnego wpisu jest Kamil Durczok.

Niech pani przestanie mówić o obowiązkach. Bo nie ma pani o nich pojęcia, zwłaszcza o tych, które mają przedsiębiorcy. Pani jedynym obowiązkiem jest obrażać inaczej myślących, kadzić prezesowi i sławić jego wielkość. Fakt, z tego wywiązuje się pani jak należy. – stwierdził dziennikarz. Jego słowa posłanka Prawa i Sprawiedliwości z pewnością zapamięta na długo.


Źródło: Polityczek.pl, Twitter.com Krystyna Pawłowicz, Twitter.com Kami Durczok
Foto: YouTube.com Plejada screen, YouTube.com Telewizja Republika screen