Durczokowi puściły nerwy! Jego wpis miażdżący Kaczyńskiego podbija serca internautów

Kamil Durczok, jak sam o sobie pisze, „Ślązak, Polak. Kiedyś PR, RMF FM, TVP, TVN i Telewizja Polsat. Teraz Wydawca i Redaktor Naczelny www.SILESION.pl” podbił serca internautów wpisem na swoim profilu Facebook. Wraz z internautami skomentował akcję Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeciwko operatorowi TVN. Ostro oberwało się Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Ostatnio ponownie głośno zrobiło się na temat reportażu TVN o „neonazistach”. Dokładniej chodzi o piątkowy najazd funkcjonariuszy ABW na operatora stacji, zarzucając mu propagowanie faszyzmu. „Po nagonce prorządowych mediów i PiS na TVN za reportaż o neofaszystach, do akcji wkraczają służby specjalne. W piątek funkcjonariusze ABW wręczyli operatorowi stacji Piotrowi Wacowskiemu wezwanie na przesłuchanie w charakterze podejrzanego” – napisał znany dziennikarz z „Gazety Wyborczej”, Jarosław Kurski.

Odnieść do tego zdarzenia w ostrych słowach postanowił się wspomniany wcześniej Kamil Durczok. Jeśli potwierdzą się informacje o postawieniu zarzutu „propagowania faszyzmu” operatorowi TVN, to dyktatorzy z PiS zabrali się właśnie za likwidacje wolnych mediów. Następny krok to wsadzanie do pierdla pod fałszywymi zarzutami. Wykonujemy właśnie milowy krok w kierunku Rosji i Białorusi. A szefowi tej drużyny zuchów, prezesowi Kaczyńskiemu, coraz bliżej do towarzysza Gomułki. „Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy”. Tylko idiota nie widzi, w jaką to wszystko zmierza stronę. Ale być może idiotów jest u nas wystarczająco wielu, by marsz ku dyktaturze trwał – napisał.

Foto: youtube/silesion, twitter.com/tvp_info
Źródło: polityczek.pl, facebook.com/durczok.kamil