Durczokowi puściły nerwy po słowach Morawieckiego o Kubicy. Ostro jak nigdy

Dwa tygodnie temu światło dzienne ujrzały kontrowersyjne słowa wypowiedziane przez Mateusza Morawieckiego w restauracji „Sowa i przyjaciele”. Wczoraj portal „Onet” udostępnił kolejne zapisy rozmów, z których wynika, że ówczesny prezes banku BZ WBK uznał wypadek Roberta Kubicy za… szczęście. 

Na szczęście złamał rękę, raz, drugi. – powiedział obecny premier Polski. Bez wątpienia wizerunek Mateusza Morawieckiego po wypłynięciu tych słów poważnie ucierpi! Już teraz jego słowa komentowane są przez wszystkich.  Za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze swoje trzy grosze dodali między innymi Kamil Durczok czy Tomasz Lis, którzy nie szczędzili mocnych słów pod adresem szefa rządu.

Złamane kości, na szczęście i wbrew radości #PMM, się zrastają. Defekty mózgu, zwłaszcza w obszarze empatii, to już bardziej skomplikowane przypadki. Czasem nieuleczalne. A tak po ludzku, panie Morawiecki, to co pan wygaduje o Kubicy, to regularna chamówa. – napisał Durczok. Różnych polityków i premierów Polska miała, ale pan Morawiecki jest nie do obrony. Po tekstach o kontuzji Roberta Kubicy, w oczach milionów Polaków pozamiatał się na wieki wieków amen. Polska naprawdę na kogoś takiego nie zasługuje. – dodał Lis.

Źródło: Polityczek.pl, Twitter.com Tomasz Lis, Twitter.com Kamil Durczok, fakt.pl
Foto: YouTube.com Plejada screen, YouTube.com Telewizja wPolsce