Dziennikarka sparodiowała najsławniejsze hasło PiS-u. Kaczyński wpadnie w szał!

Znana polska dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa, Eliza Michalik podbiła serca internautów. Przerobiła najsławniejsze hasło partii rządzącej. Wydaje się, że zwolennicy opozycji polubili ten temat w internecie i zaczęli robić swoje parodie.

Wspomniana wcześniej dziennikarka na swoim Twitterze postanowiła sparodiować najsławniejsze obecnie hasło PiS-u. Zostało ono przedstawione kilka dni temu przez prezesa partii, Jarosława Kaczyńskiego. Ma oczywiście reprezentować partię rządzącą w drodze do zbliżających się wyborów samorządowych, a jego treść to: „Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie”.

Pani Eliza przerobiła je na: „Skoro łamiemy prawo w rządzie, złamiemy i w samorządzie”. Internauci podłapali temat i pojawiła się cała masa podobnych przeróbek najpopularniejszych cytatów polityków Prawa i Sprawiedliwości. „Polska w ruinie – to prędko minie”, „Wzięliśmy miliony, na nasze koty i żony”, „Braliśmy „nagrody” w rządzie, będziemy brali w samorządzie”, „Kradliśmy w rządzie czas kraść w samorządzie”, „Chcemy spieprzyć wszystko. PiS samorządny” – to tylko kilka z wielu kreatywnych komentarzy internautów.

Źródło: pikio.pl
Foto: youtube/Artiqb forever 2