Hit! Trzaskowski w mistrzowskim stylu zaorał dziennikarkę TVP [wideo]

Wszystko zostało nagrane. Zaskakująca sytuacja miała miejsce podczas spotkania kandydata na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami stolicy. Jednym ze zgromadzonych była Pani Monika, dziennikarka TVP. Ta zadała niewygodne pytanie politykowi, z którego ten wybrnął, do tego stopnia, że pytająca straciła mowę. Nagranie z całej sytuacji udostępnił na Twitterze Cezary Tomczyk.

Dobry wieczór Monika, TVP Info. Panie pośle chciałam zapytać, gdyby Pan został prezydentem Warszawy to czy w tym momencie poprosiłby Panią Ewę Gawor, aby odeszła z pełnionej funkcji poprzez rozwiązanie marszu i powiązania komunistyczne. Dziękuję – powiedziała dziennikarka TVP. Zgromadzeni ludzie zaczęli buczeć po jej wypowiedzi. Poseł Trzaskowski odpowiedział jej w dość szokujący sposób, przy okazji nie szczędząc gorzkich słów pod adresem partii rządzącej.

Dobrze, ja odpowiem może koleżankom i kolegom z mediów na to pytanie. Ja proponuję, proponuję przede wszystkim zadać pytanie PiSowi czy zrezygnuje ze wszystkich funkcji poseł Piotrowicz. Jak już dostanę odpowiedź na to pytanie, będzie trochę łatwiej. A druga rzecz, jaką chcę powiedzieć. Może PiS robić wszystko, zlustrować wszystkich ludzi w Ratuszu, i tak nie zakryje tego skandalu, który się odbył 1-ego sierpnia na ulicach Warszawy. Nie ma tutaj światłocieni. My mówimy NIE dla rasizmu, dla szerzenia ksenofobii i będą super twarde decyzje w tej sprawie, jeżeli ja bym został prezydentem, jeżeli chodzi o rozwiązywanie tego typu manifestacji. ONR trzeba zdelegalizować i nikt tego nie zakryje żadnymi lustracjami. – odpowiedział. Podczas swego monologu uzyskał kilkukrotnie brawa publiczności. Całe wideo można zobaczyć poniżej.

Źródło: twitter.com/CTomczyk, polityczek.pl
Foto: Facebook.com Cezary Tomczyk