Emerytowany pułkownik w ostrych słowach o Ziobrze! „Bandzior cuchnący politycznym bezprawiem”

Emerytowany pułkownik Adam Mazguła znany jest z aktywnego komentowania sytuacji polityczno-społecznej w naszym kraju. Nie kryje on swojej dezaprobaty, co do decyzji podejmowanych przez obecną partię rządzącą, Prawo i Sprawiedliwość oraz ich sojuszników. Tym razem do tablicy wywołał Ministra Sprawiedliwości, a zarazem Prokuratora Generalnego, Zbigniewa Ziobro. W dwóch ostrych wpisach na Twitterze skrytykował go, sugerując nawet, że powinien zostać natychmiast zdymisjonowany.

Bandzior cuchnący politycznym bezprawiem. Przestępca generalny kraju, organizator prokuratury na zlecenie i sędziów na telefon.
Duma Kaczyńskiego, Dudy i KK, faszyzmu i putinizmu, wróg integracji europejskiej i polskiej racji stanu -(Z)bigniew (Z)iobro. Wróg Polski – MINISTER!
” – napisał w pierwszym wpisie. Chwilę później dodał kolejny, w którym nawołuje nie tylko do dymisji ministra Ziobro, lecz także do osadzenia go w więzieniu. „On jest nie tylko do natychmiastowej dymisji, ale co ważniejsze i bardziej pilne, do natychmiastowego osadzenia w pierdlu” – dodał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info, facebook.com/amazgula
Źródło: twitter.com/amazgula